Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb harci kutya...

Melyik a legjobb harci kutya és miért?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félre érteni a kérdést annak jelzem csak kíváncsi vagyok a válaszokra
2011. okt. 17. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Én is láttam orosz oldalakon néhány olyan videót, ahol a pitbull úgy megfogta a pásztorkutyát, hogy le kellett szedni róla. Volt olyan is, ahol a kangal összezavarodott, hogy ötödjére nyomja le a földre a pitet, aki magatehetetlenül fekszik a földön, majd elengedés után újra nekiugrott a pásztorkutyának az pedig ezt nem értve, hiszen ő az erősebb, a másik mégsem adja fel, így inkább elfutott. De ezek ritka esetek és egy eset sem volt, hogy a pit megölte volna a pásztorkutyát.

Viszont sok-sok olyan videó van, ahol a pitek az alabai, kangal, kau ellen döglötten vagy nagyon súlyos sérülésekkel a földön fekve mozdulatlanul feküdtek.


Szóval ritkán, de van esélye a pitnek. De ha a pásztorkutya komolyan veszi, akkor megöli, az ásó sokkal esélyesebb a pitnek, akár pásztorkutya, akár tosa ellen rakják ringbe. Nem egy súlycsoport.

2017. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
0%

Hülyék!!

A pitbull a legkeményebb kutyafajta!!!

És van esélye bármelyik pásztorkutyával mivel HARCIKUTYA!!! a pásztorkutyák meg nem harcikutyák benne is van a nevében hogy PÁSZTOR KUTYA ezért nem ért a harchoz!!

Soha nem lesz olyan mint a putbull

2017. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Attól még, hogy másoktól eltér a véleményed még nem lesznek hülyék. Ellenben te az leszel a gyerekes viselkedéseddel. Ha egy pitet összeraknak egy kangallal nyílván a kangal nyer, mert nem egy súlycsoportban vannak. És a kutyaviadalok meg egyszerűen undorítóak.
2018. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

63-as igen a viadal undorito

De a pasztorkutya az nem harcikutya!!!

Tehat nem tud harcolni mig a pitbull kivallo viadalokon

Es mar irtak hogy a kangal vagy barmelyik ilyen nagy kutya FELADJA a harcot mert nem erti hogy a pitbull mar 10 -gyere tamadott vissza a foldrol es nem erti ezaltal menekulni probal vagy feladja.


De vannak olyan esetek is hogy a pitbull elkapja a kangal labat es nem ereszti el igy a kangal tehetetlenul pusztul el!

2018. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Ilyet még soha nem láttam, hogy a pásztorkutya meghalt volna. Olyat annál többet, amikor a pitbull döglötten hevert, mert a pásztorkutya megunta és odaharapott egy igazit.
2018. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

Hat akkor gratulalok

Nem teljesen azt montam hogy erosebb hanem azt hogy KÉPES lenyomni

Egy igazi game pit ellen aminek a felmenoit harcoltattak es ugyan az a vervonal akkor nyilvan kepes lenyomni egy kangit persze nem sok esetbe kb 10 viadalon 4 be tud nyerni

De azt is kene nezni hoyg ez a kutyafajta meretehez kepest nagyon durvan eros hiszen kicsi meretu es meg igy is kepes lenyomni harcban egy nalla 2× akkora kutyat (pl nemetjuhasz) lehet kangalt mar nem bir mert az mar valjuk be tenyleg nagyon durva lenne hogy egy kismeretu kugya lenyom 3× akora ebet de mint az elobb irtam van eselye!!

2018. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
A legjobb harci kutya az, amelyik az ókori és középkori csatákban résztvett. Így ők igazi hadikutyák. A többi csak viador kutya. És a pitnek semmi esélye nem lenne egy brutális ókori vagy középkori csatában. Mert nem harci vagy hadi kutya. Hanem viador, ami nem ugyan az....
2019. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!