Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6éves rotweiler fiú...

Van egy 6éves rotweiler fiú kutyám a többit lennt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a baj vele hogy nem lehet megszeretgetni játszani vele hasát megsimogatni csak a fejét de azt is óvatosan ha már erősebben simogatod morog ha focizunk és odarugom neki a labdát elakarom vbenni h játszunk felveszi a szájába és morog szájkosarat nem tudok ráadni mert morog agresszív nagyon olyan jó akinek látom h játszi ka kutyával rendesen simogatja hátát oldalát elveheti tőle a játékot és a kutya hadja. segitsetek. köszi
2011. okt. 19. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy egyébként?
2011. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
17/F
2011. okt. 19. 18:20
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy a kutyakiképző kimegy házhoz. Szerintem kérjetek ilyesfajta segítséget. Muszáj lenne elérni a kutyánál, hogy Téged is feljebb rakjon a ranglétrában és rád is hallgasson. Ha nem rottiról lenne szó, azt mondanám, próbálkozz nyugodtan egyedül, könyvekből stb. De sajnos a rottinál köztudott, ha kis korában bántották, akár a saját gazdájára, családtagjaira is veszélyes lehet. Ezt innen nem biztos, hogy mi jól meg tudjuk ítélni, hogy most pusztán falkavezérségi kérdésről van szó, vagy esetleg már tényleg veszélyes rátok a kutya.

Kérjetek mindenképp kiképzőtől segítséget és szerintem amíg a kutyában nem áll helyre a rend a rangsort illetően, ne vidd sétálni, mert egyáltalán nem biztos, hogy tudod koordinálni. Tudom, le kéne mozgatni a kutyát, szüksége van rá, de szerintem ezt ne te tedd meg :(

Nem vészes amúgy 1-1 ilyen tanácsadás árban, mi 3000Ft-ot fizettünk...

2011. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és hívni fogok kiképzőt minél hamarbb.
2011. okt. 20. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!