Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap elviszik a kutyámat,...

Holnap elviszik a kutyámat, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap elviszik a kutyámat mert 6 kutyánk van összesen, 2kutyát bírunk csak eltartani, 4kicsi és 2nagy az egyik nagy kutya elmegy a szuka kutyám, meg majd később ha elviszi az ismerősöm 3kiskutyát akkor 2 kan kutyám marad. (1kicsi, 1nagy)

De én nem akarom hogy elvigyék a kutyámat mert nagyon szeretem, már rég óta megvan.(4éve) 8évesen kaptam a nővéremtől és most ő akarja elvinni mert senki se szereti csak én, szegény nagyon vékony is kint vannak a bordái meg a csípője. kb így néz ki.: [link]

Csak fekete fehér színű, szuka...

Most mit csináljak, mondta a nővérem h velük kell h mennyek hogy fogjam majd a kocsiba a kutyát...:'(

Pont amikor rossz elválni, és majd én is engedjem el???:O

És ha vissza jön hozzánk mert nem egy hülye kutya. Piactól haza bírt találni egyedül.(és elég mesze van a piac tőlünk). Tudja a parancs szókat.: ül, fekszik, pacsi, marad, gyere ide, menj ki, gyere be, támad, gyere vissza... ezeket mind tudja...

Nagyon nagyon nem akarom hogy elvigyék!:'( Egész nap csak sírnák...


Köszönöm előre a válaszokat!


2011. okt. 20. 08:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

"és majd én is engedjem el???:O

És ha vissza jön hozzánk mert nem egy hülye kutya"


Bárhogyan is "elemzem" a mondatot, nekem ebből az jön le hogy valahol szélnek fogják ereszteni őt :((

És van egy olyan érzésem hogy a kölykök sem valami tuti helyre fognak kerülni !! 3 kölyköt elvisz az ismerős ?? És mind a hármat megtartja ?? :O Bátor ember, hogy bevállalja!!

Ugye nem csak azért írtad h felhívod a fajtamentőket, hogy mi "megnyugodjunk"....

2011. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:37


Sajnos én is veled értek egyet.

Nem tudjuk a többi kutya is hova kerül, vagy mi lesz velük.

A kérdező nem biztos, (sőt), hogy tehet róla, mert gondolom a szülők akarják őket eltűntetni, meg amúgy valakinek oda is kellett vinni azt a sok kutyát, de azért kellene őszintén megmondani, hogy most kidobják e őket, hátha tudna valaki segíteni.

De amúgy szerintem mindenki tudja, hogy sajnos az utcára kerülnek.

2011. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,azt ugye tudod, hogy kutyát kirakni, vagy kiskutyát agyoncsapni büntetendő? A törvény tiltja, akár 2 évet lehet kapni érte.

Nehogy ilyet csináljatok.

2011. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Minden este imádkozom a Világ összes elhagyatott kutyájáért...

Úgy látom hiába:(

2011. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Mondom h nem rakjuk ki, a többi kutya pedig nem egy emberhez fog kerülni hanem 3-hoz úgy értem 3 kutya van amit oda adok és 3gazdi van, mondta ismerősöm h tesójának aki már 30éves, annak a gyerekének kell. Az ismerősömnek is kell meg a ismerősének is kell!:D


Mért csapnák agyon egy kutyát?:O

Menhelyre vagy [link] ide adom a kutyámat.

2011. okt. 20. 11:15
 26/35 Akiteki ***** válasza:

Még egyet árulj el: Mit kérdezel?

A kutyák sorsa eldöntött, akár kicsapják őket, akár kacsalábon forgó palotába viszik. Neked beleszólásod nincs. Akkor mit vársz tőlünk?

2011. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Szerintem egy kutyát sem lenne szabad tartanotok, nem elég "szeretni", egyértelmű hogy az egész családnak gőze sincs a felelős állattartásról. És nem, nem bántani akarlak mert feltételezem hogy naiv tudatlan gyerek vagy még, de ez a szomorú igazság. Azt javaslom a jelenlegi ÖSSZES kutyát próbáld elhelyezni (amennyire beleszólhatsz a dologba) legyen az új gazdi vagy fajtamentés. Menhelyre nem hiszem hogy betudnátok adni, dugig van mindenki, legfeljebb sintértelep veszi be őket.

Az agárról mindenképpen szólj a fajtamentésnek, nagyon korrektek, biztos segíteni fognak.

Tehát ha már minden kutya ellet helyezve, neki állhatsz tanulni a felelősálltartásról. Olvas könyveket, cikkeket, internetes fórumokat. Egyértelmű hogy a környezetedben ilyen felvilágosítás nem történt, és nem is érdekli őket. Tehát ha szereted a kutyákat, kitörsz és határozottan átneveled magad igaz kutyabaráttá és akkor vállalhatsz egy kutyust, aki minden szinten a legjobbat kapja majd tőled.

2011. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Milyen agarad van? Mennyi idős? Kan vagy szuka? Kb. mekkora? Hova valósi vagy? Milyen megye?
2011. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ez nem sovány ez ilen fajta. én a két nagyot megtartanám és a kant ivartalanítanám.
2011. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Milyen agarad van? Mennyi idős? Kan vagy szuka? Kb. mekkora? Hova valósi vagy? Milyen megye?

Angol agár keverék (szerintem), 4éves, szuka, hát én 151cm vagyok és a kutya a térdemig ér...



"ez nem sovány ez ilyen fajta. én a két nagyot megtartanám és a kant ivartalanítanám."


Én is ezt szeretném inkább...

2011. okt. 21. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!