Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két ivartalanított szuka...

Két ivartalanított szuka nagyobb eséllyel jön ki jól egymással?

Figyelt kérdés

Mintha nem lennének ivartalanítva.

Egy rottweilerről és egy dobermannról, illetve egy dobermannról és egy bullterrierről lenne szó.


2011. okt. 20. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Általában igen.Sokan félnek 2 kant együtt tartani, hogy majd problémák lesznek. Vannak is ha van tüzelő szuka a környéken. De 2 együtt tartott szuka képes egész éven át problémát okozni. (Tudom,tenyésztek, van 2 szukám, akik csak akkor lehetnek együtt, ha én is ott vagyok. Ha nem,akkor el kell különíteni őket, mert előbb utóbb összevesznek valamin. Figyeltük őket kamerával, a legkisebb dolgot is képesek felfújni és nekiállni verekedni rajta)

Tehát a válasz,igen ivartalaníttasd és akkor biztos nem lesz semmi gond.

2011. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ivartalanított kutyák 99%-ban mindig békésebben élnek egymás mellett.

Az általad felsorolt fajták igen csúnya csajbunyókat tudnának rendezni.

2011. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első kettő válaszolónak van igaza!:D
2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ivaros szukám van és 1 ivartalanított kanom. A szukák még sosem kaptak össze, ha nagy ritkán balhé van a kan kezdi. Szerintem függ a fajtától is, hogy mennyire békések, alkalmazkodóak egymáshoz. Az általad említett fajták viszont elég heves vérmérsékletűek, így ajánlott az ivartalanítás.
2011. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás sosem árthat. :) Százszor könnyebb mind a szukákkal, mind a kanokkal, ha ki vannak miskárolva, nem olyan balhésak. 2 ivartalanított szukám van, az egyik terrier, és soha nincs balhé. Egy-egy mordulás, de nem több.
2011. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból domináns valamelyik ugyanolyan nemű kutyával, akkor nehéz lesz összeszoktatni még így is.

Nekünk volt 2 szukánk, és ugyanúgy nagyon marták egymást, az egyik ivartalanitva volt.

Viszont bnőmnél van egy malamut szuka és van a háznál egy spániel szuka, és nagyon jól megvannak. A spániel most került oda, tehát nem is együtt nőttek fel. Attól is függ hogy milyen a természete a kutyáknak.

2011. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szukák esetében nem jelent olyan sokat az ivartalanítás a kutya viselkedésében, maximum annyit, hogy a tüzeléskor általában ingerlékenyebbek, ez meg akkor kimarad. Nevelésen múlik minden.
2011. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem balhéztak a szuka kutyáim, mondjuk nem is rotik. Viszont az ivartalanítástól nem nagyon változik meg a legtöbb kutya! Ha domináns volt akkor az is marad. Az én szukám sem változott meg.
2011. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 szukám volt és nem voltak ivartalanítva és soha semmi gond nem volt velük egy tálból ettek egyik se volt féltékeny a másikra..
2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nevelés és vérmérséklet kérdése nem az ivartalanításon múlik...
2011. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!