Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet extra mini csivavát...

Hol lehet extra mini csivavát venni? Melyik tenyésztő/kenel megbizható?

Figyelt kérdés
Csakmert kölyök korban nem nagyon lehet megismerni melyik marad tényleg mini,sok átverésről hallottam már... Olyan kéne aki korrekt!!
2011. okt. 20. 12:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
nincs olyan, hogy extra mini csivava se mini yorkie... Ezt a szaporítók találták ki azoknak akik elég hülyék, hogy megvegyék őket... a csivava egy kb 1kg-os kutya...minek ennél kisebb?
2011. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

az 500g-nál könnyebb állat nem felel meg a standardnek, nem tenyészthető.

Nincs extra mini csivava.

2011. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Mert ha szerencsétlen állat véletlenül 2-3cm-el nagyobbra nő akkor már nem is kell?!


Extra mini csivavát általában szaporítótól vehetsz,akik arra törekszenek hogy minél kissebbek legyenek,össze vissza keresztezik őket ezáltal hemzsegnek a veleszületett betegségektől.

Inkább vennél egy normál méretű csivit,egy jó és lelkiismeretes tenyésztőtől. Így biztos hogy nem lesz gond.

2011. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Azért kell 1 kg-nál kisebb hátha rátapos. Nagybácsikámék csivavája fél kg, és kb. akkora mint egy tengeri malac... Állandóan azt kell néznem, hogy hol cirkál, nehogy rálépjek. Aranyos, de semmire sem jó.

nekem is van csivavám, kettő.. de szerencsére normál méretűek. Lehet őket dögönyözni, nyúzni, játszani velük, mert tudom, hogy nem lesz semmi bajuk.

2011. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Az extra mini csivava sehonnan nem lesz megbízható. A csivava önmagában egy gázos méret, nem is értem, hogy minek kell belőle még kisebbet csinálni, főleg ha nem megy egészségesen. Márpedig nem megy, hidd el.
2011. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
22%

"keresztezik őket ezáltal hemzsegnek a veleszületett betegségektől. "


Ez egy olyan buta szöveg. Nekünk mindig is korcs kutyáink voltak de egyiknek sem volt soha baja.

2011. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Mert a "normál" méretű csivava a maga egy kilójával aztán tényleg q nagy.

Áruld már el, mi a csuda baj van a normál csivavával, amiért Neked még annál is kisebb kell.

2011. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
kedves előző, nem sokat értessz a genetikához.A "korcs" kutyáknál a legritkább esetben fordul elő,hogy a saját felmenőikkel párosodjanak. A szaporított kutyáknál gyakran van egy kan és az fedezi a saját gyerekét,unokáját. Az ilyen "visszatenyésztéssel" lehet pl a mini méretet elkérni.
2011. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
*nem előző,hanem 12:56
2011. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

12:56 inkább ne is mondtál volna semmit.

A keverék kutyáknál nincs is egészségesebb kutya!

Mint ahogy az előttem lévő is írta, sajnos sok a fajtatisztáknál a beltenyésztés (főleg, ha valaki csak szaporít, hiszen törzskönyv nélkül azt sem tudja kik voltak a felmenői az illetékes ebnek), de vannak olyan is, akiknek ez tök mindegy. Csak a pénzt látják benne...

2011. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!