Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet extra mini csivavát...

Hol lehet extra mini csivavát venni? Melyik tenyésztő/kenel megbizható?

Figyelt kérdés
Csakmert kölyök korban nem nagyon lehet megismerni melyik marad tényleg mini,sok átverésről hallottam már... Olyan kéne aki korrekt!!
2011. okt. 20. 12:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem miért kell lepontozni ugyanis csak véleményt alkottam ahogy ti is ! És ha 0% -ot kapok hanem akkor is van egy szarvasi ember akinek vannak 700-800g közötti Csivavája .. Erről ennyit !!
2011. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
83%
nincs extra mini, mini csivava, csivava az csivava amely létezik rövid és hosszúszőrű változatban és súlya 1-3 kg között van! általában a kisebb súlyú csivikkel vigyázni kell, mert hajlamosabbak a betegségekre, uh ne válassz nagyon kis súlyú kutyát, több bajod lehet vele mint boldogságod!
2012. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
73%

azért lettél lepontozva, mert ha 700g akkor nem csivava. A kutyafajták meghatározásának szabályai az FCI standarba vannak leírva. Pontosan milyen,mekkora egy bizonyos fajta kutya.Aki ettőeltér, az nem felel meg a fajtának. nem tenyészthető.

Lehet, hogy a szarvasi embernek vannak 700 g-oskutyái, de akkor azokat nem lehet csivavának hívni, nem lehet törzskönyvük,nem lennének tenyészthetőek.

Szaporított kutyák,a gazdájuk szaporító

2012. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
19%

Mind1 nekünk akkor Is van 1 extra Mini csivink törzskönyvvel ! (900g)

Meg egy Mini csivink törzskönyvvel !(2kg)

2012. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha a törzskönyves "extraminiddel" tenyészszemlére mennél már bélyegeznék is felül a törzskönyvét. És máris nincs tk-s exramini csivavád
2012. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
15%
Na jó nekem van egy EXTRA MINI CSIVAVÁM!!!És van extra mini csivava és yorki is nekem mindkettő van és az igaz hogy nem lehet venni tenyésztőnél de másnál igen!!!
2012. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 hazi78 ***** válasza:
92%
Ilyen hülye embereket már rég láttam köszönöm nektek jót röhögtem rajtatok! Nektek nem mini illetve extra mini kutyátok van hanem mini illetve extra mini agyatok!! Igen sajnos tényleg vannak ilyen hörcsög méretű idegbeteg állatok de nem tenyésztőnél! És milyen emberek vagytok ti hogy lesz*rjátok a kutyátokat lehet hogy idegbeteg de legalább pici...gondolom kis nyomorék pláza k*rvák vagytok.....Kérdező menj egy szaporítóhoz ha ennyire egy nyomorék kutyának mondott tengerimalacot akarsz..gratulálok neked!
2012. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 hazi78 ***** válasza:
100%
Még azt hozzá tenném hogy az egyik válaszoló mondta hogy neki van mini csivavája 2kg. Te nőstény állat! Annyi eszed sincs hogy egy mini idegbeteg hörcsögöt megkülönböztess egy amúgy is kicsi kutyától. Elárulok neked egy titkot...nem mini hanem normál méretű csivavát kaptál! Az hogy amíg kölyök erre nem jöttél rá még elnézem..de most hogy már 2kg. még mindig azt mond hogy mini hát megáll az eszem...
2012. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
3%
Nehezen áll meg az ami nincs :)
2012. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
12%
Mellesleg itt egy link : [link]
2012. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!