Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes megvennem Cesar...

Érdemes megvennem Cesar Millan könyvét/eit?

Figyelt kérdés
Ha van olyan aki elolvasta , és a szerzett tapasztalatokat alkalmazta , az sikerült ? A kutyanevelésben segíthetne sokat a könyv . Vagy ha vki tud egy olyan kutyás könyvet amit elolvasott és bevált az is írjon !
2011. okt. 20. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sokat tanultam Cesar Millan könyvéből (az első részből). A kutyám már nem olyan akaratos, mint régebben volt, s bármikor bárki bejöhet az ajtón, ha én úgy döntök. És nem a kutyus dönt. :)
2011. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megvettem, elolvastam, szerintem megéri, mert többnyire jó meglátásai vannak a pasasnak. Ezt-azt használtam belőle, elsősorban a fellépésem javítására. Az ő módszereihez szerintem nagyon kell ismerni a kutyákat, a jelzéseiket, a villanásaikat, az időzítésüket, de megtanulható.

Ha viszont kevésbé "férfias" nevelési tanácsokat akarsz, pl. nem agresszív a kutyád, csak idegesítő, akkor ajánlom még Jan Fennell könyveit. Nagyon egyszerűen, mindenki által megvalósítható dolgokat ír a néni, és ami még jobb, működik is. :)

2011. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kan kutyákkal van baja a kutyámnak , és ezen akarok változtatni , de kan kutyáknál is inkább a nagytestűeket akarná bántani .(kis testü kutyám van )
2011. okt. 20. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keress rá erre a problémára a neten. Nekem nagyon tetszett a sorozat, és meg vettem a könyvet, nagyot csalódtam, egy sz@r, ez van!
2011. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a leghasznosabb kutyás irodalom ami beszerezhető és könnyen értelmezhető, olvasmányos
2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a problémádra keress egy tapasztalt kiképzőt vagy inkább egy rehabilitációban jártas trénert...a könyvek ettől függetlenül nagyon hasznosak de ez az elmélet...valaki könnyen átülteti a gyakorlatba valakinek kell egy kis segítség...és van akinek egyszerűen nem való kutya...
2011. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi , lehet ,hogy akkor megveszem ,mert egész életemben imádom az állatokat , és ha bármi is történne a kutyámmal és elveszteném , nem bírnám sokáig kutya vagy vmi állat nélkül , úgy ,hogy a későbbiekben is kamatoztathatom ezeket a tapasztalatokat .
2011. okt. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!