Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok neki?

Milyen nevet adnátok neki?

Figyelt kérdés
amerikai bulldog,szuka,4hónapos és hófehér:)
2011. okt. 20. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hófehérke
2011. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
látom nem vagy tisztába azzal,hogy milyen is egy amerikai bulldog..:)
2011. okt. 20. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
bulli, havas, hópehely, bohóc, huncut, hercegnő, büszke, vakarcs, morsza, masza, tündér, mancs(os)
2011. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keira(Kiráh),Chip(csípp),Miléna,Dina,Lili,Mydie(Májdi),Hami,Kiara,Lia,Lieyu(Líjú),Gigie(Dzsidszi),Penny,Mannyi,Rose(Róz),Lana,Zeemie(Zémi),White(vhájt),Síba,Paris(Perisz),Kiki,Léna,Dillie(Dilli),Molly,Mia,Szerintem szép nevek kutyának,is,ja és legtöbb angol vagy más nyeleredetű név de van közte magyar néz is+a kiejtését is oda írtam)Sok sikert,biztos aranyos lehet,sok boldogságot és örömet + ba :)Az én kutyáimat így hívják:

-Spicc keverék,szuka: Gigi(dzsidzsi)

-Doberman ,szuka :Lieyu(líjú):)szerintem aranyos nevek,majd írd meg mi lett a neve a kutyidnak:) ja és tök 8 milyen fajta kutyád van,ami tetszik és nem szégyenled mások előtt kimondani,az mind jó név ;)

2011. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapi, Mufi,

Piszi (A lapos, pisze orr miatt)

Ennyi jutott eszembe :)

2011. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Herkules, Arni, Roni.
2011. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!