Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 éves fiúnak milyen kutya való?

15 éves fiúnak milyen kutya való?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok,szeretnék venni egy sportkutyát ,nem szeretném ha gyáva lenne,de nem is kell hamis.

Nem szeretnék se rotit,dobermannt,se németjuhászt,se kuvaszt,kaut,és más területörző kutyát,mert velük bánni se tudnék,meg sok rosszat hallottam róluk.

nagyságra ilyen 20-40kg közötti kutyákra gondoltam.

Ti melyikeket javasolnátok nekem?

olyan kutyát,amivel bánni is tudnék,kiskorom óta foglalkozok kisebb testü kutyákkal.

várom az értelmes válaszokat.


2011. okt. 20. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
vizsla a legjobb, vagy a puli de jobban tennéd ha örökbefogadnál vannak ott is fajtiszták és ők olyan szinten hálásak, hogy azt el sem hinnéd.
2011. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
69%
Menj el a menhelyre és válassz ki valami neked tetsző kutyát ha panelbe akkor kistestű rövid szőrű ha családi ház nagy testű akár hosszú szőrű is :) Ha menhelyre mész segítesz a menhelyeknek is és ingyen van a kutya :)
2011. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

debreceni menhelyre szoktam kijárni, igy tudom ottis rengeteg nagytestű szeretetéhes örökmozgó kutyus van :) és ténleg nincs náluk hálásabb :)magánéletemben pedig németjuhászom van (igaz nem menhelyi de nemis tenyésztőtöl törzskonyvezve stb) és még nem csalódtam benne, ha kell megvéd de egyébként még a postást is körbenyalja :) attol függ mihez van szokatva, persze keritésen keresztül ezis ugat viszont nemtámadna meg senkit. előző németjuhászom 10évig volt velem és szintén semmi panasz :)

kissebb koromba németvizslánk volt, na annál barátságosabbat még téll nemláttam :D folyton ugrált játszott futkározott viszont ha agyon nyuztam se harapott meg XD más kutyafajtárol nemtudok tapasztalatot mindig németjuhászaink voltak kivéve ezt az 1vizslát :)

2011. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:
17%

Husky.

Elég sportos, nem támad és a súlyhatárba is belefér. :))

Egy fiatal mozgékony gyereknek ideális társ.

2011. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
kanári-szigeteki fogókutya
2011. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bozsikrisz ***** válasza:

Én is a vizslára gondoltam először:)

De tudod, ha nem az van, hogy egy konkrét fajta iránt rajongsz akkor -és bocsi hogy így mondom:) - de tökmindegy, hogy milyen fajta.

Linkelek néhány kutyát, akik gazdira várnak, és akiket el tudnék képzelni Neked:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem találsz egy számodra tökéletes kutyát:) Sok sikert!

2011. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

oh,köszönöm szépen.

és airedale terrier?

róla mik a vélemények?

tudnék vele bánni,nem túl erőszakos kutya,kicsit?

2011. okt. 20. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:

jó kutyák nekem egyik kedvencem ;-)

szerintem jó választás lenne .

[link]

[link]

2011. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akiteki ***** válasza:
53%
Az airedale remek ötlet! Ráadásul nincs agyonszaporítva, nem találsz minden expresszes hirdetőnél.
2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Na jó, nem is linkelgetek többet, itt megtalálod az menhely összes gazdikeresőjét: [link]

2011. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!