Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok 13...

Milyen kutyát ajánlotok 13 éves lány mellé?

Figyelt kérdés
válaszokat köszönöm. :)
2011. okt. 20. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
attol függ hogy mennyit tudja sétáltatni, foglalkozni vele, meg hogy mekkorát szeretnétek...de tudom ajánlani a labradort ők szófogadóak, hűségesek, és nagyon okosak...azért igényli hogy tanítgassák dolgokra meg foglalkozzanak vele , de tökéletesek...én 9 éves voltam amikor szülinapomra megkaptam az enyémet :) meg a bichon havanese is kítűnő kutyus...:)
2011. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szinte minden nap tudja majd sétáltatni. nagy testű kutyát szeretnénk.
2011. okt. 20. 18:10
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

kertesben vagy panelban laktok??

kistestűt vagy nagytestűt??


ha kistestűt én a bichon havanese-t és bichon frise-t ajánlanám de szőrüket 2 naponta ki kell fésülni..


nagytestű a vizsla jó bár egyedül nem tudná sétáltatni mert elhúzná persze nevelés kérdése..

2011. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
előző vagyok és csak annyit még hogy a labradort csak hosszú sétákkal lehet lakásban tartani , de a bichon havanese kicsi és tökéletesen érzi bent, sőt inkább a benti tartást ajánlom, de végülis az udvaron is jól elvannak :) és ők is tündérbogyók...meg nem igényelnek annyit sétát
2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kertbe szántuk a kutyát.
2011. okt. 20. 18:14
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

a vizslákat imádom !! csak az a bibi velük hogy RENGETEG mozgáskell nekik mert különben lerendezik a berendezést...:D

meg urálnak és 13 évesen nem bizti még hogy ezen felül tud kerekedni :) a labradort ajánlom én is

2011. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

bár nyilván minden nagy testűt megkell tanítani hogy nehúzzanak

és még csak annyit szeretnék mondani hogy én a helyedben megmentenék egy kiskutyát a menhelyekről, mert szegényeket kidobják az utcára és onnan pár nap mulva elaltatják őket, nekem sok kuytusom volt menhelyről és esküszöm neked hogy ők voltak a legkedvesebbek...szoval ha nem vagy sznob akkor ments meg egy életet...semmivel sem rosszabbak ők

2011. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) úgy terveztük hogy menhelyről veszünk kutyát. :D
2011. okt. 20. 18:27
 9/17 anonim ***** válasza:

NAGYSZERŰ :)

tényleg nagyon örülök

2011. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor a fajta sem kérdéses :) Elmentek szépen a menhelyre, és elmondjátok a gondozóknak, hogy nektek ilyen és ilyen jellemű kutya kell, és ők mutatnak néhányat, a csajszi meg kiválasztja a legszimpibbet. Ennyi ;)
2011. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!