Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami nagyon különleges és...

Valami nagyon különleges és minőségi kajával akarom etetni a kutyám. Ötletek?

Figyelt kérdés

Ami nagyon minőségi jót tesz a kutya egészségének, és nem tucat termék.

Ötletek?

Bélszín az jó?


2011. okt. 20. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
100% kacsamáj, nem? Miért akarod olyan nagyon különlegessel etetni? Vannak jobb minőségű kutyakonzervek is..
2011. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tyler913 ***** válasza:
Jol mehet a szeker,ha belszint akarsz adni a kutyanak.Ugy 8-10 korul lehet egy kilo,nemde?:) Raadasul neki rohadtul mindegy,semmivel sem elvezne jobban,mint mondjuk a 300 Ft-os disznomajat.Ha minosegi kajaval akarod etetni,az Orijen kutyatapot ajanlom,pillanatnyilag az a legjobb tap ami Mo-n kaphato.
2011. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Miért kell különlegesnek lenni?

Igen, a bélszín nagyon jó. Mehetek Hozzátok? Én is szeretem.

2011. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én a legjobbat akarom adni a kutyámnak!

Mindenki ezzel az Acanával jön, hogy ilyen jó, meg olyan jó, szerintem meg az is tucat termék lett már.

2011. okt. 20. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
A bélszín jó :) Az előttem szólóval együtt megyek, ha már meg van sülve. A kacsamáj, a nyúlgerinc és a pisztráng filé is ehető. (Ennek elfogyasztására is vállalkozom.) Egyébként Orien, Hills, Taste of the Wild...
2011. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudod , a kutya nem a "különlegességektől" fog jól fejlődni és egészségesen élni.

A megfelelő összetételű étel kell minden kutyának.

Ha Te bélszínnel etetnéd, nem jót teszel vele, hanem egyoldalúan táplálnád, ami betegségekhez vezetne.

2011. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
Szerintem is tök ciki, hogy tucatkaját eszik szegény állat. A többi kutya jól le fogja cikizni a futtatóban, hogy nem elég trendi.
2011. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár szerintem ezeket a dolgokat a nyakörvnél kell kezdeni. Miért legyen neki olyan mint a többinek.


A kajánál már fel lehet venni egy szakácsot aki a magánállatorvossal együtt főz :)

2011. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Taste of the wild nagyon jó táp, a kutyád tutira beképzelt lesz, ha ilyet veszel neki :D amúgy tényleg jó.

De figyelj, nem kell átesni a ló túloldalára. A kutyád nem attól lesz egészséges, hogy kacsamájjal, és színhússal eteted. Persze, ragadozó, a hús kellene hogy legyen a fő tápláléka. De az emberek sem halnak bele, ha nem azt eszik, ami a legeslegjobb lenne.

2011. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csilla Julianna ***** válasza:

Hát én a bélszint annyira nem szeretem, - talán mert még nem mertem megvenni? :)

KOmolyra fordítva, szerintem az Acana is nagyon jó táp, sokféle van belőle, csak nem mindenütt kapni.

2011. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!