Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a kutyám megevett...

Lehet, hogy a kutyám megevett egy használt óvszert! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mire hazajöttem ki volt öntve a szemeteskuka és mivel tegnap cseréltem a zsákot alig volt benne szemét, ám került bele tegnap este egy óvszer. ahogy szedtem össze úgy tűnt fel, hogy az nincs meg, pedig vissza szoktuk gyömöszölni a használt gumit a zacskójába, de azt üresen találtam, óvszer sehol. szerintem megette. pedig 3 éves, 3 éve ez a szemetes és soha nem borította ki. egy palotapincsiről van szó.

most vettem észre ahogy hazajöttem, lehet már reggel történt. vigyem dokihoz? mit tegyek?


2011. okt. 21. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a baj, hogy ha tényleg megette, az elég nagy galibát tud okozni a belei között.

Átnézted a kukát rendesen? Próbálj valamit adni neki, ami egy kicsit meghajtja, és figyeld a székletét.

2011. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
20%
háát.... ebből szerintem sajna műtét lesz:S viszont ez kikerül Fuckyeahgyik-ra az biztos:D
2011. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon nehezemre esik, de nem fogok poénkodni XD
2011. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Mekkora lehet már egy kutyasz@rba kotont keresni..
2011. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

szerintem nem vicces. direkt nem hagyok elöl olyat, amit megehet, véres tamponok és betétek(mert hogy kérdezett már itt olyan, akinek a tamponját ette meg a kutya a padlóról és társai). ezt is kidobtam, eszembe sem jutott, hogy feldönti a kukát, főleg mert sosem csinált ilyet.

a tejtől mindig hasmenése van, adjak neki azt?

áttúrtam a kukát, de óvszer sehol. tuti megette.

2011. okt. 21. 14:54
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tej jó ötlet, de én azért felhívnám az orvost, bármilyen ciki is a helyzet...
2011. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne adj neki semmit, csak figyeld a kutyát. Egyrészt, hátha távozik a megfelelő helyen, akkor megnyugodhatsz. De ne lepődj meg, ha csak 3-4 nap múlva kerül elő.

Ha nem öklendezik, nem puffad a hasa, nem iszik feltűnően sokat, nem lázasodik be, akkor nem lehet nagy baj. Ha viszont bármilyen fura tünetet érzékelsz, akkor orvos gyorsan. Esetleg csörögj rá a dokidra, hogy ez van (ha zavarban vagy nyugodtan mondj lufit, tökmindegy) és lehet, hogy riasztani fogod ha baj lesz, úgyhogy számítson rád.

2011. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát a mi macskánk játszott egy olyan aranyszínű ajándék-kötözésre alakalmas gurigával. Semmi rosszra nem gyanakodtunk. Aztán egyre jobban kókadt, nem evett, végül a hátulján megjelent a sárga zsinór egy darabja. Kikakkintani nem tudta, kihúzni nem mertük. Felvágták, szép, tisztes darabot lenyelt a kis lökött.

Várj 1-2 napot, vagy ki tudja préselni magából, vagy látod majd rajta, ha baja van.

2011. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

eddig semmi, nyugodt, nem puffadt a hasa, nem lázas. voltam vele sétálni, kakilt is egy normálisat, de nem volt benne semmi. most alszik, vidám volt, szóval eddig semmi tünet.

felhívom a dokit, de nem ciki(vagyis jelen helyzetben nem érdekel), más is használ óvszert, inkább bevallom, hogy mi történt, minthogy elpusztuljon a kutyám.

2011. okt. 21. 15:01
 10/20 anonim ***** válasza:
ne aggódj. A mi kutyánk (kistestű keverék) megette a májkrém műanyag borítását. Már az egy kisebbfajta csoda, hogy lement egyben. Pár napig kicsit rossz volt a közérzete, aztán egy nap nagyon erőlködött amikor kivittük üríteni. A műanyag vége kilógott, és pár percnyi hiábavaló küszködés után kihúztuk. Semmi baja sem lett, azóta él és vidám. :)
2011. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!