Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ár/érték arányban melyik a...

Nory0722 kérdése:

Ár/érték arányban melyik a jobb táp?

Figyelt kérdés
1 éve a dog chow tápjával etetem kutyáimat. Nincs vele rossz tapasztalatom,szeretik és jó is nekik,bár lehetnének kövérebbek is. Azt hallottam,ebben a kategóriában az ACC Energy jobb lenne. Beagle-m és keverékem van,mindkettő fut és sportol,így mindenképpen ilyesmi táp kellene. 7000-8000 ft-ért jó minőségű táp 15-20 kg-os kiszerelésben?
2011. okt. 21. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Leírnád esetleg, hogy hány kg a kutyád (elég az egyik) és hogy mennyit adsz neki egy nap mondjuk a dog chow-ból?

Hátha tudok jobb megoldást nektek :)

2011. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és azt, hogy mennyiért veszed
2011. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia. a dog chow puppyt kapják most a tél miatt, úgy gondoltam,hogy az acc ből is a puppyt vagy az energyt venném nekik. Most 30 kg együtt a két kutya,összesen 350-400 grammot kapnak kb,mert mást is kapnak mellette. Így majdnem 60 napig elég 15 kg táp,ami 8700 ft. Kapnak mellé velős csontot,kis konzervet,de azt csak az íze miatt,jut-falatot és válogatott házikosztot hetente 2x-3x. A lényeg,hogy főzni nem szeretnék nekik,nem nagyon van rá időm sajnos.
2011. okt. 21. 16:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert nem kizárt, hogy egy picit magasabb árkategóriájú táppal kb. ugyanannyiba lenne a kutyusok etetése, mint az olcsóbb táppal (jobb minőségből kevesebb is elég) és ezek a tápok tartalmaznak egy csomó vitamint is mellette. A Happy Dog egy nagyon jó minőségű táp, én csak ajánlani tudom. Az ára sem annyira vészes, ugyan drágább, mint amit te leírtál, de emellé nem kell semmi mást adnod és az is lehet, hogy kevesebb belőle a napi adagjuk és akkor már majdnem ugyanott vagy...

Sajna így nem tudtam megnézni nektek, mert egy kutyánál kéne tudni azt, hogy hány kg most épp, hány hetes stb.

Ha gondolod, érdemes utánanézni, mert tényleg szuper táp, hátha jól járnátok :)

2011. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ACC energy-vel etetek. Nagyon jó táp, szerintem is jobb, mint a Dog Chow... Hasonlóan jó még a Josera Active, vagy Regular, és a Kennels Favourite Active tápja is jobb, mint a Dog Chow.
2011. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Bosch táp.
2011. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ja,hogy úgy. 15 kg a beagle, most 4 éves és a rendes adagja napi 230 gramm lenne.
2011. okt. 22. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:

ilyen árban nem kapsz sokkal jobbat mindegyik nagyrészt hússzármazékból van ez lehet beteg elhullott állat teteme is, vágóhídi maradék, bőr+csont, esetleg egy-két menhelyes lealtatott kutyából nyert darálék:(

olyan tápot vegyél ami emberi fogyasztásra alkalmas húsokból van az 900 Ft./ kiló körül kezdődik

2011. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy ennyim nincs rá. Mivel még nem dolgozom,így nem engedhetek meg magamnak egy drágább tápot sajnos. Így maradjunk annál légyszi,amiket írtam!
2011. okt. 24. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Újra első vagyok..

Megnéztem neked azért a Happy Dog-ot, a 12,5 kg-os 10600Ft-ba kerül, de sehol se találok róla leírást az adagolásáról :S

Tényleg nagyon szuper táp és a többi kiegészítőt, amit adsz a kutyusoknak egy az egyben elhagyhatnátok.

Olvasgasd el miket tartalmaz (ez amúgy már prémiumtáp, de az sem kizárt, hogy szuperprémium, ezt nemtom pontosan)..

Ha jól néztem, ez való nektek:

[link]

2011. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!