Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet felnőtt kutyát...

Hogyan lehet felnőtt kutyát kennelhez szoktatni?

Figyelt kérdés
4 éves kutya, mindig szabadon volt tartva, most gyerek miatt szeretnénk kennelben tartani, pontosabban nem is kennel, hanem egy hatalmas udvarrész elkerítve, kb. 300-400 nm. 2 napja próbáljuk, de megpróbál mindenhol kijönni és vonyít egész nap. Mi a megoldás?
2011. okt. 21. 15:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lecseszerinteni akarlak,de mint édesanya mondom,hogy ez így nem lesz jó. Akármi történhet,a gyerek kiszalad,a kutya kiszökik a kennelből,stb,és kész lesz a baj. A kuytát vagy meg kell nevelni, vagy váljatok meg tőle,mert gy a gyerek nincs biztonságban!!!!!!
2011. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, azt hiszem igazad van, köszönöm a válaszod. Érdeklődtünk kutyaiskolában, vázolva a helyzetet, de sajnos nem vállalják, azt mondták ilyen idős korban, ilyen viselkedés mellett már nem lehet, mert nekik is nekik megy a kutya. Így valószínűleg a másik megoldás lesz választva.


Utolsó előttinek, vicces, amit írsz, magad sem gondolhatod komolyan!:)))) Ha valaki innen elköltözik, az a kutya lesz és nem én, illetve más családtag!

2011. okt. 26. 15:59
 13/21 anonim ***** válasza:
Nincs a környéketeken Tükör kutyaiskola? Ők mindent vállalnak és általában mindent meg is oldanak.
2011. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még róla, de most utána néztem az interneten, jónak tűnik, de sajnos nincs a környéken.:( /Borsod megyei falu/
2011. okt. 26. 17:49
 15/21 anonim ***** válasza:
Tipikusan otthon kezelendő probléma, vannak házhoz járó szakemberek is...
2011. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha ilyen okos vagy, akkor ajánlj egyet elérhetőséggel, aki elfogadható áron vállalja és kijön, légy szíves!
2011. okt. 26. 18:12
 17/21 A kérdező kommentje:
Na úgy látom erre már az okoskodó sem tud mit mondani. Az ilyen nagy pofájú (már elnézést a kifejezésért) embereket kellene kitiltani erről az oldalról, dumálni könnyű, azt akárki tud, de értelmes hozzászólást csak az intelligens emberek tudnak,és az nem olyan, mint az utolsó válaszoló.(a többi válaszával együtt)
2011. okt. 29. 14:04
 18/21 anonim ***** válasza:

az anyuka hozzászólására reagálva:

Arról nem a kutya tehet hogy gyerek született, nem őt kell hibáztatni és megválni tőle. Eddig ő volt az első a gazdái életében, nehéz megszokni neki hogy nem lehet velük mindig.

Ez nem így működik hogy lesz egy gyerekem, és eldobom a kutyám...egy életre kell felelősséget vállalni egy kutyáért. Ilyen alapon ha lesz még egy gyereked és az egyik megveri a másikat akkor a "régit" eldobod?

2015. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok akinazt irta vagy neveljék meg,vagy váljanak meg tőle.

3kutyám van,mimt problémás eb volt,aki rehabra jött hozzánk,és itt ragadt. Emellett van egy fiam,és kismama vagyok. Az viszont számomra teljesen egyértelmű,hogy egy ilyen kaliberű kutya nem hozzáértő kezekben ( bocsi kérdező,de látszik hogy nem vagytok azok :) ) életveszélyes lehet. Továbbá a kutyának se élet az,ha a családtól elzárva,nemszeretve kell élnie.

2015. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem is értem honnan került elő ez a kérdés, de látom jöttek megint lecsapni a hiénák! :D Azóta már két gyermekem van, és eszembe sincs kirakni bármelyiket, hisz imádom őket! A veszélyes kutya viszont már nem lakik velünk szerencsére! ;)
2015. márc. 31. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!