Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kutyád és ha van milyen...

Van kutyád és ha van milyen fajta és miért azt a fajtát szereted?

Figyelt kérdés
Ez engem nagyon érdekel mindenki válasza írjatok le mindent a kis barátotokról !
2011. okt. 21. 17:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

SZERINTED A CHIHUAHUA LÁNYOS KUTYA ?

TARTHAT FIÚ IS ?

2011. okt. 21. 17:03
 2/26 anonim ***** válasza:

hát nem férfias szerintem. De nincs olyan hogy lányos vagy fius kutya. Egy csaj is sétáltathat rotit, egy pasi meg egy kistesüt.


Nekem alaszkai malamutom van. Azért válaszottam ezt a faját, mert sokat járok kirándulni a hegyekbem, sokat biciklizek, és azért is mert nagyon barátságos és okos kuty

2011. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

bocsi, előző vagyok. Szóval azért választottam mert sokat járok kirándulni és sokat biciklizek, ő pedig szalad utánam.

Nagyon társaság kedvelő kutya, és nagyon barátságos, pont olyan, mint én, és okos is, bár néha ha olyan kedve van, akkor megsértődik, nagyon szeret enni, pont mint én. Sok helyen olvastam róluk rosszat is, de ez csak azért van, mert a malamuttal sokat kell foglalkozni, és tudni kell bánni vele! Én nagyon szeretem őt, már velem van 7éve, szeretnék neki egy társat is, ha lehet azonos neműt, mert nem szeretnék kölyköket. Egyébként a többi kutyával is nagyon jól kijön! :) (L)

2011. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nekem keverék kutyám van, és nagyon szeretem. Azért őt választottam, mert mentem haza másodikosként a suliból, és ott ugrándozott a mamája mellett a testvéreivel a kertben és nagyon édesnek találtam. Mára már felnőtt kutya, és köszönhetően annak hogy keverék, nem voltak örökletes betegségei, eddig csak akkor látta orvos, ha oltani kellett. Novemberben lesz 15 éves. ♥


Amúgy a kedvenc kutyafajtám a golden retriever és a puli, de olyan fajta kutyáim még nem voltak.

2011. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nekem boxerem van, és azért van ilyen kutyám, mert szereti a gyerekeket, és nekem van egy 2 éves kisfiam - direkt gyerekbarátot választottam. Ezen kivül egy igazi bohóc. Imádom őt, mert nagyon ugri-bugri, de a babára nagyon figyel, nagyon óvatos vele szemben.
2011. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Van kutyusom, kettő is. Egyikük egy német juhász, aki már sajnos nem lehet köztünk, de azért írtam jelen időbe, mert ő családtag és mindig az is marad! :)


Másik kutyusom, aki a nyaralóban él nagybátyám felügyelete alatt Foxi maxi. Nagyon eleven kis apróság, imádja kergetni a postást, ugatni a verebeket. Kedvenc játékszere egy focilabda. Nyáron, mikor lemegy a nap, mindig focizik - akkor már hűvösebb van és azt szereti. A fürdést viszont ki nem állhatja.


Ellentétben német juhászommal, aki világ életében imádta a vizet, nagyokat úszott és órákig fürdettük. Utána megrázta a szőrét és minden csurom vizes lett. :)


Kedvencem a német juhász, mert okosak, bátrak, szépek és IGAZI kutyák.


Csivava meg az elkényeztetett, apucitól függő plázacicáknak és rózsaszínbe tuningolt öreg néniknek való állat. Személy szerint egy kifejezetten ronda kutyus, de a sort a kínai kopaszkutya vezeti. :S

2011. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Nekem Beagle, mert olyan cuki a feje és lógós füle van.Okos is és aranyos is, imádom!
2011. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 osvathtibi ***** válasza:
Van. 3 hosszúszőrű collie. Nagyon jó természetű kutyák, könnyen taníthatók, bújóak, barátságosak, persze ha jól vannak nevelve. Nem utolsó sorban pedig gyönyörűek! Látványos szőr, arisztokratikus, elegáns megjelenés. Pont jó méretben is vannak, legalábbis nekem. Nem kicsi, nem nagy. Tökéletesek társak, kiállítási és munkakutyák lehetnek. Nagyon intelligensek. Ez az arckifejezésükön is látszik. Ha sétálni viszem őket vagy bárhová megyünk, nincs olyan alkalom, hogy ne mondanák el legalább öten útközben, hogy még sose láttak ilyen gyönyörű kutyákat. A collie mindenkit levesz a lábáról. Ez pedig a gazdának is önbizalmat ad. Jó velük megjelenni :-)Itthon csendesek és nyugisak. Könnyű velük együtt élni. Ja és a közhiedelemmel ellentétben nem kell őket állandóan fésülgetni! Kéthetente egy óra alapos fésülés, évi két-háromszori fürdetés és kész.
2011. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem dán dogom van, és azért választottam ezt a kutyát, mert sokszor betörtek hozzám, és szerettem volna egy nagyobb fajtát, hogy távol tartsa a betolakodókat. Szokott ugatni, de nem olyan vadállat mint egy kaukázusi. Nagyon játékos, de a nagy termete miatt nem látszik rajta, hogy bohóc! :D
2011. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
a chivava számomra nem is kutya, hanem inkább egy kutya és patkány keveréke! ráadásul agressziv is, és könnyen megbetegszik! Ha kutyát akarsz ,akkor válassz olyat, ami neked megfelel... Olvass sok kutyfajtáról.
2011. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!