Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ingyen kutyatáp-mint...

Hol lehet ingyen kutyatáp-mintát kérni?

Figyelt kérdés

Nagyon válogatós a magyar vizsla-keverékem, és nem szeretnék újabb ezreseket kidobni táp vásárlására. Csak akkor szeretnék nagyobb kiszerelésű tápot venni, ha biztos vagyok benne, hogy megeszi.


(Eddig egész kacsát, disznó bőrt, körmöt és fület evett), már nem bírjuk anyagilag, így vissza kellene térni a tápra.


2011. okt. 21. 18:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem körmöt, hanem lábat.
2011. okt. 21. 18:47
 2/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a boltban hogy hogy fél kilót lehet e venni az nem olyan sok szerintem egy vizslakeveréknek és nem hiszem hogy drága lenne , ingyen max egy maroknyit vihetnél vagy annyit se ,kérdezd meg az eladót hogy vihetsz e ingyen egy keveset


amúgy hogy ilyen finomságokat kapott szerintem elég nehezen fogod vissza szoktatni a tápra ,

de úgy csináld hogy kiteszed elé pl este a tápot 15 perc múlva elveszed tőle , aztán másnap újra , de fontos hogy semmit még egy juti falatot se kapjon mert kénytelen lesz rászokni a tápra az én kutyám 2 napig bírta hogy nem evett semmit 3.nap már csak úgy zabálta a tápot azóta így adunk neki és mindig meg eszi de szokott mostmár kapni csontot juti falatot ,párizsit is de fontos hogy a szoktatás időszakába ne adjatok semmi pluszt a kutyának..

2011. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom hogy hol lehet.


Nekem 3 kutyám van. Ezek közül a Tacsim nagyon válogat a tápok között. De rá jöttem hogy azokat a tápokat nem eszi amiben színezék, tartósítószer illetve aroma és adlék anyag van.


Megeszi a: Max Mix szója mentes kutyaeledelt de az a baj hogy ilyet már nagyon ritkán elhet kapni. De nagyon szereti azt ha veszek neki Floki kutyatápot és azt össze keverem neki Liza szíros kukoricapehellyel és ehez teszek kutyáknak való tepertőt. Álleteledel boltban álltalában mindet lehet kapni. A 2 tápnak nem tusák árat mondani de a tepertőnek álltalában 390Ft/kg

2011. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

második válaszoló vagyok


Amúgy én is szoktam nekik venni egész kacsfarhátat + szoktak kapni vad belsőséget sütve.

2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Diósdi interspar kisállatkereskedésben van ingyenminta, ott tudsz kérni bőven. én is onnan hoztam. :)
2011. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoktasd le róla. Adj neki enni reggel, ha nem eszi meg, akkor legközelebb csak este adj neki. Meglátod egy-két nap, és mindent megeszik.
2011. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy amíg van alma és körte fán/fa alatt, addig vígan elvan napokig a gyümölcsökön. Csak úgy unalmába, evés után is azokat eszi, így ez nem működne.
2011. okt. 21. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy napokig elvan, de egy hét után már elkezd majd éhes lenni...
2011. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WatsonSponge ***** válasza:
A Eukanuba tápnak biztos van 100g-os próbacsomagja, Alphazoo-kban tudsz kérni. Bár nem olcsó, de nagyon jóféle táp. Amúgy 1 hét után tényleg megeszi, amit adsz neki, bármi is legyen az. Ha a kutya IGAZÁN éhes, akkor semmi máson nem jár az agya, csak a kajaszerzésen.
2011. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!