Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon lehet venni...

Magyarországon lehet venni kölyök Amerikai pit bull terriert?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hol?
2011. okt. 22. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne :) én tudok is eladót , dijnyertes súlyhuzó szülőktöl ;) mondjuk ez nem a 10-20 ezres kategóri. Nem tudom mennyi pénzt szánsz rá.

De a lényeg hogy lehet venni!

2011. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Néz szét pl itt:

[link]

2011. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Expresszről ne vegyél!Ott szaporítók vannak szinte. Lelkiismeretes tenyésztő nem vágja le a szülők fülét (sok fotón látszik), nem írja azt, hogy "fajtiszta" (igen, nem macska, nem madár, nem zebra, hanem kutya) és némelyik mondatszerkesztés/helyesírás is megér egy misét.

Inkább keress fajta-fórumot és ott kérj tanácsot.

2011. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vágja a szülők fülét? ekkora butaságot rég hallotam...

Te is tipikussan az az ember vagy aki ha vágott fülü kutyát lát egyböl harcikutyának hiszi....

Nyugottan néz szét az expresszen és ha figyelmes vagy van egy nagyon komoly szülőktöl származó kiskutya, ha ne mtalálod és érdekel szólj belinkelem, az előző meg ha nem ért valamihez inkább ne szóljon bele!

2011. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!