Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A különböző színű Német...

A különböző színű Német Juhász Kutyák csak színben, vagy jellemben is különböznek?

Figyelt kérdés
Pl. a fekete színűek más karakterűek,mint pl az ordas színűek?Vagy a hagyományos "farkaskutya" szín?
2011. okt. 22. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

IGEN.

Csak a fekete nincs túltenyésztve. Bár a fekete meg egy önálló jelem mindig.

A legszebbek a Német Juhász kutyák a világon, de túl is lettek tenyésztve. Tudom munkám miatt sokat láttam, sokkal foglalkoztam. (Rendőséghez kapcsolódva ->is-<, nem csak).

Sajnos a diszpláziánál az agy lágyulás gyakoribb már náluk. Kell egy tudatos tenyésztői vér frissítés mert nagy baj lesz . . .

Legutóbb már rotikat vettek a cégnél. (Rossz a híre, de itt mind kezes bárány.) Mondjuk sokhoz nem árt az erős kéz.

2011. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

agy lágyulás*


agylágyulás


A legszebbek a Német Juhász kutyák a világon, - és ez a magyarokra különösen igaz.


A Német Juhász az első modern fajta tiszta kutya, a roti a legrégebbi európai amire ezt rá lehet volna fogni. ;)

2011. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Tehát,ha munkára,ŐV-re kellene,Német Juhász Kutya,akkor te a fekete színűt javasolnád?
2011. okt. 22. 07:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy ebben a formában nem igaz!!!! lehet jó fekete, és fos ordas,vagy rajzos és forditva. Miért nem mész le Komáromba holnap? Ma, és holnap van a Nemzetközi Munkakutya verseny. ott láthatsz komoly kutyákat, és tenyésztők is lesznek. JÓ kutyát vegyél. A szine nem érdekes.
2011. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Hát szerintem mindenkinek más és más a szép kutya. A mai csapott seggű németjuhászok nekem egyáltalán nem tetszenek. Már alig látni egyenes hátú, nagy termetű (65-70cm marmagassűgú) kutyát közöttük. Na azok szépek.


A csapott seggűek meg olyanok, mintha a paralimpiára készülnének.

2011. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szín számít, hanem a vérvonal. A feketék és az ordasok azok, amelyeket jellemzően un munkavonalban tenyésztenek.
2011. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:50

Mondd csak... nálad mi az az "agylágyulás"? Jókora badarságot hoztál össze, hallod.

2011. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A "csapottseggűek" már csak küllemvonalon muzsikálnak.
2011. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 11:54-es


Nálam az, hogy a tízből három azt harap meg akit akar, a többi meg már szinte mind 6-7 évesen olyan mintha gyengeelméjű lenne, ha addig jól is szolgált.

2011. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen munka kutyának feketét. ;) Komolyan.
2011. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!