Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutya panelba?...

Kistestű kutya panelba? Melyik fajta a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Indokot és személyes tapasztalatot is kérek!

Amire gondolok hogy nyugodtabb alaptermészetű,nem ugat ok nélkül és nem szedi szét a lakást,tehát kisebb mozgásigényű,lustibb kutyus!Max 6kg-ig!

Köszönöm a válaszokat!:)


2011. okt. 22. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mopsz, bichonok, palotapincsi, francia bulldog. Ezek közül csak a bichonoknak van nagy mozgásigényük, legalább ismerősünknek volt és imádott rohangálni a kutya, ők több mint 2 órát voltak lent egy nap. Viszont szerintem a palotapincsi és a francia bulldog a leglustább, viszont a mopszok nagyon aranyosak, és ez se egy izgága fajta :)
2011. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
két tacskónk van, szobatiszták, nem rombolnak, semmihez nem nyúlnak a lakásban, elvannak egyedül , sokat alszanak.nincs velük semmi gond, kicsi korukban megszoktattuk, hogy időnként egyedül kell lenni, napi 3x levitel elég nekik, garantáltan imádnak lakásban élni.következetes szeretteljes neveléssel a híres tacskómakacsság jól kezelhető.
2011. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
2012. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom, nem épp a kérdésedre a válasz de:

Arra majd figyelj oda, hogy ne legyen ölbe kapkodva meg ilyesmi. Sajna azt tapasztalom (nekem törpe snacim van) hogy egyre több westie, yorkie és bochon van, aki már messziről agresszívan ugat az én kutyámra... Figyelj erre oda, mert különben évekkel később ebből nagy problémák lesznek, hiába kicsi és aranyos kutya.

2013. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A cavalier szinte minden szempontból tökéletes kutya
2018. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!