Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez állatkínzás? Szerintem...

Ez állatkínzás? Szerintem igen, de hogyan állítsam meg a szüleim?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kutyám, aki összemocskolta a friss falat, amit bezzeg nem lehet újra festeni, vagy lemosni..egy csomószor beszökik (kinti kutyáról van szó) és a szüleim nem ezt várnák egy ilyen pici tacskótól. Volt már egy kutyánk, ő a kenelben volt egész életében, és szegényke csak néha sétált kint az utcán...én nagyon kicsi voltam akkor amikor még lehetett volna sétáltatni, féltem tőle, nem tehettem semmit, főleg hogy nem az én kutyám volt. Már 12 éve vagyok, tudom mi az hogy állatkínzás. Ez: egész nap egy kicsi, büdös, hideg kenelben lenni... :( Hogyan állítsam meg ezeket az állatkínzókat, akik a szüleim??? Nem akarom hogy ugyanolyan legyen a sora az ÉN kutyának, mint szegény elődjének... :"(
2011. okt. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha a te kutyád,akkor neked kell vele foglalkozni.Sétáltatni,játszani,és akkor nem a kennelben van egész nap.
2011. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az első válaszolónak! FELELŐS ÁLLATTARTÁS!!!
2011. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Csak ismételni tudnám az előttem szólókat... Ha büdös a kennel, takarítsd ki. Ha a te kutyád, akkor ezt is meg kell tenned. :) Vidd el sétálni, neveld, játssz vele. Nem baj ha kennelben van. Sőt, azt is el tudod érni vele, hogy ne menjen a házba, ne pisilje le a falat, és úgy nem kell ott élnie, bezárva. Te szabsz a kutyának határokat, és nem ő neked! Te vagy a gazda, a falkavezér! :)
2011. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a te kutyád mért nem teszel valamit érte? 13 éves vagy már nagy lány/fiú vidd el sétálni neveld meg játsz vele és a probléma megoldva. Gondolom az oltásai sincsenek még meg. Ezeket is jó lenne elég gyorsan beszerezni ha erre még nem volt mód. Továbbá ivartalanítani is kéne. Na de gondolom ezekkel tisztában vagy. A felelős állat tartás nem az hogy jaj van egy cuki tacsi elhozzuk aztán várjuk a csodát. Sok szerencsét és türelmet a kutyádhoz. :)
2012. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, 12
2012. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!