Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az amstaff-od?

Milyen az amstaff-od?

Figyelt kérdés
Kép?
2011. okt. 22. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ír neked semmit senki akkor én írok!:D

Nem vagyok amstaff gazdi tudom h már rosszul kezdem nem tudok erről a fajtáról semmit se mondani, talán azt hogy őszinte, barátságos, egyszerű, kedves, mozgékony, figyelmes, nagyon bátor, kitartó,nem kíméli magát, nagyon hűséges, és eléggé engedelmes is.


[link]

2011. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néhai. :(((( Nem lett más utána.


[link]


Ő az utolsó kutyusom. BKHCH, kiállítások ékköve, többszörös BIS, tenyésszemlegyőztes, amit akarsz, ahol indult, ott nyert. Ráadásul istenáldotta kiegyensúlyozott idegrendszere volt. 14 évet élt, májrák vitte el. Nem lett más kutyám helyette. Talán, majd, egyszer. Egy másik stafford. Soká.

2011. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uhh de gyönyörű volt :( Sajnálom,kár érte. Ígérem teszek fel Én is képet csak még nem sikerült normálisat fényképezni róla :)
2011. nov. 12. 21:01
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Itt az én kis kéthónapos kajlám, Diego:

[link]

2013. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!