Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a hófehér...

Mi a véleményetek a hófehér husky kutyáról? Van valami hátulütője a szinének, mint pl. a gyengébb immunrendszer vagy valami?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek. szerintetek?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 22. 17:07
1 2
 11/15 Akiteki ***** válasza:
66%
Az immunrendszerre nincs hatással, de a csontozatuk bizony vékonyabb mint a színes kutyáknak. Ez összefügg a színével.
2011. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:
A vörös kutya husky keverék lehetett, messze a környéken nincs vörös malamut. Gondolom tk. nélkül adták el a gazdának, aztán azt mondták rá, amit éppen keresett. Az általad feltett képen is egy husky van.
2011. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszod.:)
2011. okt. 22. 20:05
 14/15 anonim ***** válasza:

szia!


A hozzánk közel van egy ház, 2 ilyen fehér husky van ott. Annyira szépek, mindig megsimogattam őket, mikor arra mentem. De már nem lehet őket simogatni, mert vettek egy pincsit is, és az iszonyat hamis :)). Teljesen elvadítja őket, de még így is gyönyörűek...Mind a kettőnek felemás a szeme.

2011. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Akiteki ***** válasza:
A husky szépségtől igen messze lehetnek. Manapság könnyű beszerezni fehér huskyt, mert a két legnagyobb szaporítótelepen van néhány belőlük. Ontják a különleges színt, mint a miniyorkit.
2011. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!