Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A reno kutyatáp nagyon rossz?...

A reno kutyatáp nagyon rossz? Valaki betudna linkelni egy oldalt ahol leirják a beltartalmát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ÁÁÁÁÁ URISTEN ilyennel eteted a kutyádat!!! Ne tedd mert nagyon függővé teszi őket és z állatorvos mondta hog nikotin is van benne. Az én kutyáimat nagyon nehéz volt lezsoktatni metrt régóta etettem már vele. A kérdésre válaszolva igen nagyon rossz inkább royal canin vagy pro plan vagy select gold vagy happy dog vagy anaca vagy orijen
2011. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tom, vettem neki jobb tápot... de az meg nem tetszett neki, 21 százalék fehérje tartalma volt meg volt benne sok vitamin, ette is egy darabig, de most meg valamiért nem akarja...:S ezt meg megeszi... de akkor majd utána nézek másnak. egyébként nem csak száraz tápot kap. kap konzervet is, vagy kutyaszalámit. meg van amikor veszek neki való húst és azt főzöm meg neki kicsit és azt kapja. szóval változatos az étrendje.
2011. okt. 22. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A Reno?? Az, amelyik nincs 200 ft kilója? Az egy kalap sz.a.r.... Egyébként meg egy tápnál nem a beltartalom, hanem az összetevők számítanak. Azt nézegesd meg....
2011. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!