Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről vagy tenyésztőtől...

Menhelyről vagy tenyésztőtől vegyünk kutyát? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is pont ezt akartam írni: a szökés nem köthető össze azzal, hogy menhelyi a kutyus. Találtam már utcán nagyon ritka fajtájú kutyust, aki 16 kilométerre csavargott el otthonáról. Nálam menhelyi, és utcáról való kutyáim vannak. 7-ből egy szökős van/volt, már sikerült visszafogni.
2011. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A menhelyi kutyák nagyon nagy szeretetet adnak. mi is azt választottuk és egyszerűen imádnivaló. így a menhelyire szavazok.
2012. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én minden kutyámat tenyésztőtől vettem, törzskönyvvel. Szuper felmenők, minden tökéletes. Aztán rájöttem, hogy túltenyésztettek, egyre gyengül az egészségi állapotuk. Pedig minőségi táppal etetem, drága étrend-kiegészítőket kaptak, kapnak, havi tartásuk több tízezer. Állandóan állatorvoshoz jártunk, allergiásak voltak szinte mindenre, végül daganatos betegség miatt el kellett altatnom.... Épp azon gondolkodtam, hogy legközelebbi kutyámat már nem tenyésztőtől fogom venni, hanem menhelyről vagy fajtamentőktől. Szóval nem biztos, hogy a szuper kennel jó választás, sajnos.
2022. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!