Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az ebadóról?

Mi a véleményetek az ebadóról?

Figyelt kérdés
Pozitív vagy negatív következményekre számítotok? Az "utca emberének" (ill. kutyájának) életében milyen változást fog hozni? Nagy átlagban jobb lesz az állattartási morál vagy rosszabb? (A politikát hagyjuk.)
2011. okt. 23. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 1000 ilyen kérdés volt már.olvasd el őket.
2011. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Évi 6000 forint nem fog semmiféle morált megváltoztatni.
2011. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, sok ember fogja úgy gondolni, h ez nagy összeg és vagy agyoncsapja vagy utcára teszi a kutyáját. Minden tele lesz kóbor kutyákkal, a menhelyek még jobban tele lesznek, alakul sok gyepi...
2011. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmi nem lesz. Elvileg az ivartalanított, menhelyi kutyák után nem kell fizetni. Akinek fajtatiszta, kiállítási kutyája van, nyilván nem hal bele és kifizeti majd. Aki meg szarik a kutyájára az valószínűleg nem is oltatja a kutyáját, nincs nyilvántartva, azok után sem kell fizetni. Szerintem nagy baromság, hogy majd agyonütik a kutyákat meg kidobják őket. Akik ezt képesek megtenni nyilvánvalóan most sem oltatják, azok a kutyák olyanok mintha nem is léteznének. Ez az én véleményem.
2011. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ez már megint csak csont a kutyák elé, parasztvakítás, figyelemelterelés.


Az az évi 6.000 forint a kormánynak nem jelent majd komoly bevételt, ez nem lehet az ok.

Az emberek pedig nem ettől fognak felelősen tartani kutyákat.

Szerintem mindenki tudja, hogy annak eléréséhez sokkal jobb intézkedéseket is tehetnének...

2011. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség , sokan akiknek kevés a pénze az már nem biztos hogy kitudja fizetni és akkor utcára vagy menhelyre kerülnek a kutyák , ami nem jó..


én se örülök neki mivel így is sokba van a kutyám mivel muszáj egy évben 2x-3x-or elvinni kutyakozmetikába..akkor az oltások , a táp, és ha megbetegszik az se olcsó, most mi nagyon szarul állunk..és még pluszba 5-6 ezer ft-ot nem hiszem hogy kitudunk fizetni..

(nem kell majd azzal jönni hogy mért vállaltunk kutyát ,mert eddig nem lett volna gond , csak most sok sz.a.r dolog összejött)

de a kutyámtól nem fogok megszabadulni az biztos!!

2011. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme 2 kutyám van évi 20 ezer lesz az oltással, ez mellet a kutyatáp plusz bolha és kullancs riasztószer. Abban az esetben nem bánnám ezt az adót, ha azokra költenék akik befizetik gondolok itt a kedvezményes oltásra esetleg kutyafuttatók építése menhelyek támogatása de biztos vagyok benne hogy nem erre fogják költeni.
2011. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!