Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese, palotakutya...

Bichon havanese, palotakutya vagy máltai selyem?

Figyelt kérdés
A 3 közül melyik a leggyorsabban tanuló és a leglustább?Mindenképp ölebet szeretnénk,egy igazi kis szobakutyat,kevés mozgásigénnyel,ami egyedül is elvan,felfordulás nélkül!:)
2011. okt. 23. 15:35
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szia!

Nekem palotapincsim van és egy csivavám! És nyugodtam merem ajánlani neked a palotapincsit! Biztos nem fog csalódni, nem rág, nem kapar, nem ugat, Elvan egyedül is, csak azért ne sokáig, mert az nem tesz jót egy kutyának sem. Nincs nagy mozgásigénye, szóval egy angyal, én imádom! A csivava hozzá képest maga az ördög.... :D

2011. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pekingi Palotakutya.

Nekem volt Bichon-om. Nagyon társaságfüggő. És ugyan nem hiperaktív, de jóval katívabb, mint a Pekingi. És agyilag is érdemes lefárasztani, a Bichonok elég "okosak", vagyis az agyuk is igényli a "munkát".


Most Pekingim van. Ugyan még kölyök, ezért felpörög néha, de amúgy elés lustácska fajta.

És buta is. :D Úgyhogy megfelel az előírásaidnak 100%-ban. :-)

2011. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

havanese-em már volt egy és most is van egy kölyök , okosak ,gyorsan tanulnak,játékosak..és túrázni is lehet velük..mi félnapot túráztunk az 1 havanese-mel a Mátrába ,persze megálltunk pihenni..nagyon élvezte :)


én csak a havanese-t ajánlani tudom!!

2011. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*első havanese-ünkel
2011. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

A palotával mennyit kell orvoshoz járni?marmint ugye nem nagyon betegesek?

most olvasgattam itt és meglepöen sokan szeretik és tartanak palotakutyát, nagyon biztató!:)

2011. okt. 23. 16:23
 6/15 anonim válasza:
Nekünk máltai selymünk van és nagyon aranyos kis kedves. :) :D
2011. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Szia!

Nekem egy Bichon Havagnese-m van, tanulékony, nagyon gyors, nem szabad napokra otthon hagyni, mert ő egy olyan fajta, hogy szereti a gazdáját, és nem marad nyugton amíg a gazdája haza nem ér. Kiskorában kicsit huncut, de 3-4 hónapos korában minden ami rosszat csinál le lehet szoktatni. A szőrét néha ki kell kefélni, mert ha nem nagyon gubancos lessz, és akkor kopaszra kell nyiratni. A máltai selyemkutya teljesen ugyan olyan, mint a havagnese. A palotakutyáról nem sokat tudok, de kevesebb törődést igényel mint a másik kettő.

2011. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
"Első" vagyok! :) Egyáltalán nem beteges a palotakutya! Az enyém már 2 éves és még soha nem volt gond! Ja és egyáltalán nem buta, ahogy írta vki! SŐT...!
2011. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szszszigazi ***** válasza:
Nekem van egy Máltai Selymem. Nagyon gyönyörű,imádni való,aranyos,babusgatható. Annyira tetszik benne,hogy olyan kis törpe.. :) Ismerek egy Palota pincsit is,de akárhánnyal találkoztam séta közben ha elengedték volna akkor mindegyik elszökött volna. A Máltaim nem ilyen,de mondjuk nem minden kutya egyforma. :D A Bichon-nal nincs sok tapasztalatom,de a Máltait jobban ajánlom. Nekem a szívembe férkőzött a fajta. :D :) Tapasztalatból mondom,hogy a Palota pincsik hajlamosak a porckorongsérvre,a bőrredők gennyes gyulladására,a térdkalácsficamra,a distichiasisra és egyéb betegségekre.
2011. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Havanese a leggyorsabban tanuló és a legszebb.

A pincsik 90%-a 4 évesen meghal légúti betegségben a fura orruk miatt.

A havanese az társasági kutya utálja a magányt , göynyörű fehér és fekete foltos szőrük van , de lehet már színű is.

Szőrét nem ajánlatos levágni , mert úgy nem az igazi (:

Fésülni naponta kell ,de nem hullajtja a szőrét.

A máltai pedig nagyon beteges.

HAVANESE!!!

egy havanese gazdi

2011. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!