Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orosz fekete terrier súlya,...

Orosz fekete terrier súlya, kennelből mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

valahol 40-60kgnak

valahol 38-42 kgnak írják a súlyát.

Milyen súlyú egy ilyen kutya?

kérem csak az írjon aki tudja.

felnőtt kifejlett szuka és kan tömege érdekelne.

és egy jó kennelből mennyibe kerül egy ilyen kutya?


2011. okt. 23. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez megegyezés szerinte szokott lenni h mennyibe kerül...:D


Marmagasság: kan 66-72 cm, szuka 64-70 cm


Testtömeg: 38-42 kg

2011. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

standard 50-60 kg kan

szuka 45-50 kg már megtaláltam

de azért köszi a hibás eredményt.

2011. okt. 23. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább az 50-60kg áll közelebb a valósághoz. Az én labradorom jóval kissebb és 40 kg. A fajtaleírások sem mindig tökéletesen hitelesek.
2011. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel elég ritka kutyák és az őrző-védő fajták amúgy sem olcsók, szóval 150-200 ezer alatt nem kapsz ilyen kiskutyát.
2011. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
OFT kan max. 50kg. Ha ennél nagyobb, akkor túlsúlyos. Nekik pont az a lényegük, hogy energikus, robbanékony és viszonylag gyors kutyák legyenek. A szukák 40kg körül mozognak, a kanok pedig 45kg körül. Az oroszoknál egyre inkább előfordulnak az 50kg felé tendáló egyedek és ott már a marmagasság is túllépte a megengedettet. A tipikus orosz megalománia.
2011. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

standardban

szuka 45-50 kg

kan 50-60 kg.

azért standard általába igazat szokott mondani nem?

2011. okt. 24. 15:00
 7/8 anonim válasza:

Mi százezer forintért vettük.

Kan, 64 kilo és nem túlsúlyos, viszont jóval nagyobbra is nőtt mint a többi példány, amit eddig láttam.

2012. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy két extrémebb példány, de sajnos fáradékonyabbak és lomhábbak is és még többet is esznek, mint a standard méretű társaik. Az oroszoknál vannak inkább ilyen nagyobb kutyák. Furcsa, mert pont a fajtagondozó országok szokták inkább a standardot preferálni, de természetesen ez a megalomán oroszoknál pont fordítva van. :-)

Mondjuk én is inkább ezeket az extrémebb példányokat preferálom. Hacsak nem túlságosan extrém, ami már az egészség rovására megy.

2012. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!