Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a westiemmel?...

Mit csináljak a westiemmel? Miért nem olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves szuka westiem....Eddig nagyon aranyos, játékos volt, de mostanába ha eldobom neki a labdát csak néz rám és nem csinál semmit. Lehet, hogy azért mert mostanába (amióta suli van) egy kicsit hanyagolom? 2 naponta megfésülöm, elmegyek vele sétálni...ez kevés foglalkozás? Mégis akkor mit játszak vele? Hogyan foglalkozzak vele, hogy a régi legyen? Mostanába mintha szomorú lenne szegény, lehet hogy a kevés foglalkozás miatt? Légyszi segítsetek tapasztalt westie-sek, kutyások!!! Köszi
2011. okt. 23. 19:22
 1/4 anonim válasza:
Hát... figyelj én nem vagyok tapasztalt kutyavizsgáló... de szerintem valami olyasmi baja is lehet mint pl:kullancs van benne... vagy nincsen neki kutyatársa akivel játsszon, vagy vegyél neki valamilyen kutyajátékot, vagy valamilyen ronggyal játsszál vele, vagy simogasd,szeretgesd! hát sok sikert...
2011. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hanyagolod és kevesebbet foglalkozol vele mint eddig, azzal pont az ellenkezőjének kellene történnie. Magyarul amikor mégis vele foglalkozol, akkor az egy nagy jutalom a számára és sokkal lelkesebben kellene veled együttműködnie. Tehát biztos nem ezért történik, ami történik, de nem tudom, hogy mi lehet az oka.
2011. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, egyszeruen felnőtt és már nem akar annyit játszani.kb. másfél évesen "nö be a fejuk lágya"
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Naponta 3-4 kiadós séta utána játék és etetés.

Ezeket nem szabad elhanyagolni, a fésülgetés nem létszükséglete.

Ismert fel egy kutyáról kell gondoskodnod!

2011. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!