Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? (LLLLEEEEN...

Mit csináljak vele? (LLLLEEEENNNTTT)

Figyelt kérdés
odateszem elé a kaját 2cm-re odarakja az orrát a kajához de bele sem nyal,oda kell tolnom hogy egyen.3 napig nem toltam oda és csak nézte,nem evett pedig nagyon éhes volt...Ez mért van? és mit lehet vele tenni hogy normálisan egyen mit a többi kutya?
2011. okt. 24. 13:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
szerintem keveset mozog. mennyit sétál naponta? először úgy kéne, hogy elviszed egy hosszabb sétára majd elé rakod a kaját. meglátod enni fog.
2011. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
off:Mekkora kutya?Milyen?
2011. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Csilla Julianna ***** válasza:
Kissé bővebben légyszíves. Milyen kutya, mennyi idős, mióta van nálad, és mit adtál neki enni?
2011. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy többet kellene mozognia, hogy jobban lefáradjon és nagyobb étvágya legyen. Milyen fajta kutyus? Panelban lakik vagy kertes házban?
2011. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem eszik, gazdaságosabb.
2011. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
írj több információt és akkor tudok segíteni szerintem
2011. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom tarts mellette macskát is és akkor zabálni fog. Nekünk Palota pincsink van. Amíg nem volt macskánk alig evett valamit. Volt úgy hogy napokig nem nyúlt a kajához.Most meg? teljes extázisban van ha meglátja kezembe az ételt. :-)
2011. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Akiteki ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beteg.
2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak sima elvan kényeztetve!
2011. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

az én palotapincsim is rossz evő. ő is van, hogy napokig nem eszik, ha nem olyat kap, amit szeretne...de állandóan nem vehetek neki csirkecombot, mert szíve szerint csak azt enné.

ha konzervet kap száraz táppal, akkor van, hogy beleszagol, és inkább lefekszik, minthogy egyen.

mindig is rossz evő volt, néha olyan, mintha nem tudná, mit kell csinálni a kajával.

De amíg nincsenek kint a bordái, addig minden ok.

2011. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!