Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leszokik a kutyusom az öröm...

Leszokik a kutyusom az öröm pisilésről magától?

Figyelt kérdés
Három és fél hónapos , ha hazaér valaki a családból és megsimogatja akkor örömében oda pisil. Erről leszokik magától vagy én hogyan tudnám leszoktatni?
2011. okt. 24. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
leszoktak szokni
2011. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán.
2011. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én tudnám valamivel segíteni a leszokást?
2011. okt. 24. 21:29
 4/8 jucus75 válasza:
100%
Bármilyen szörnyen is hangzik, de csak akkor fog leszokni, ha hazaértek, nem úgy köszöntitek, ahogy eddig, hanem kisebb "felhajtást" csináltok a megérkezésből és nem simogatjátok agyon, hanem csak odaköszöntök neki és mentek a dolgotokra. Így le fog szokni.
2011. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jucus 75 köszönöm a válaszod. Én is erre gondoltam. A dologban már csak az a rossz hogy ezt nem tartaná be mindenki :(
2011. okt. 24. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
pl. ha nem jutalmaznátok ezért minden alkalommal akkor abbahagyná...amíg izgatott ne foglalkozzatok vele-ha nyugodt akkor jöhet a simi
2011. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nektek kell leszoktatnotok, ismerősöm csivavája is folyton ezt csinálta, nem szokott le magától...
2011. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a Yorkim is bepisil örömében ha hazaérünk lassan 1 éves lesz még mindig csinálja, de ismerősöm azt mondta maximum 1 és fél éves korára leszokik róla (tapasztalat)
2012. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!