Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor gyógyul meg teljesen...

Mikor gyógyul meg teljesen egy 4 hónapos yorki lába, miután elvolt neki törve?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg dologtól függ. Ő még nagyon fiatal, most fejlődik a szervezete, erősödnek a csontjai.

Melyik csontja tört el? Egy ismerősöm kutyájának tavasszal tört el a lába, az elmúlt 7-8 hónapban nagyon kímélni kellett.

Állatorvos mit mondott?

2011. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csilla Julianna ***** válasza:
Az én tapasztalatom. Puli kutyám hátsó lába 4 hónaposan tört el. Műtét, drótozás. Két hónap múlva újabb műtét, mikor a drótokat kivették. A két műtét között is jól volt, igaz nem engedhettem úgy rohanni. Utána is pár hét múlva már rohant volna, de visszafogtam, mert minden egyes ugrásánál azért imádkoztam, hogy ne történjen semmi. Most 1 éves, és minden oké.
2011. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre pontos választ a kezelő orvosa tud csak mondani.
2011. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a jobb első lába tört el. Csak rögzítve volt neki 10 napig. De amióta lekerült a rögzítés, még nem igazán akar arra a lábára ráállni. De azon kívül semmi baja, rohangál fel-alá csak olyan rossz nézni, h szegénykém biceg.
2011. okt. 26. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!