Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyasétáltatás, kutyával...

A kutyasétáltatás, kutyával játszás, labdázás az miért nem testmozgás, sport?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem jó, az ha naponta 2-3 órát sétálok a kutyámmal, meg a réten labdázok, frizbizek vele...

Csak mert amikor kérdezi valami orvos, vagy ismerősöm hogy sportolok-e mondom, hogy igen, a kutyámmal játszok, labdázok, frizbizek sétálok, túrázok napi 2-3 órát.

Erre mindegyik orvos azt mondta nekem, hogy na Ők a helyembe nem mondanák ezt sportnak.

(Ilyen lenéző hangnemben) Kérdeztem őket, hogy van-e kutyájuk, de egyiknek sincs, és nem is volt.


Azt mondták menjek úszni, futni, biciklizni. Hogy ezek az igazi sportok, ez az igazi sportolás, nem a kutya sétáltatás(hahaha...)


De, a kutyával való foglalkozás miért nem jó?

Ezt csak azért mondták, mert nincs kutyájuk, és nem tudják, hogy milyen jó testmozgás?

Szerintem teljesen jó sportolási lehetőség a kutyával együtt mozogni, mert előtte tényleg nem sportoltam semmit.


Te se vennéd a kutya sétáltatást, labdázást, frizbizést az EMBERI SPORTOK közé?


2011. okt. 25. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
(Hosszúkardvívás.)
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!