Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a képen látható...

Szerintetek a képen látható kutyusok fajtatiszta Bichon Havanesek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 25. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, bár lehet, annyira nem értek ehhez a fajtához. De azt elmondom, hogy van egy ismerősöm akinek van egy 20 kilós fehér kutyusa. Úgy került hozzá, hogy egy csaj kidobta, mert kiderült róla néhány hónapon belül, hogy ez bizony nem bichon...Szaporítótól vette. Expresszről ne vegyél kutyát, keress egy megbízható tenyésztőt.
2011. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem fajtatiszta! Nehogy innen vegyél kutyát! Ez egy szimpla szaporító, inkább vegyél egy jó kennelből, törzskönyvvel, akkor tuti, hogy jó idegzetű, fajtatiszta kutyát kapsz!
2011. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

tuti nem

szaporítótól kutyát venni nem szabad, rengeteg beteg kutyát adnak el, mivel nem költenek az oltásokra, hamis oltásikat szereznek be stb

2011. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:S Honnan tudjátok hogy nem fajtatiszta?
2011. okt. 25. 16:18
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
ezek nem fajtatiszták...szerintem.. alig hasonlítanak egy ennyi idős bichonra...max bichon keverékek
2011. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pedig olyan szépek..:(
2011. okt. 25. 16:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szépek, csak ilyen és még szebb keverékek százait altatják le a gyepiken naponta...

Pont a múltkor találkoztam egy kutyussal, akit bichonnak vettek, most 6 hónaposan tibeti terrier-közép schnauzer keveréknek tűnik... Kb. így nézhetett ki ő is kölyökkorában. Félre ne érts, semmi baj a keverékekkel, imádnivalóak, de ilyeneket lehet találni ingyen is és még életet is mentesz.

2011. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze, tudom igazatok van:S:)
2011. okt. 25. 16:37
 9/19 A kérdező kommentje:
De azt mondja hogy van törzskönyve a szüleiknek, meg nekik is. Honnan tudom hogy nem hamis a tk?
2011. okt. 25. 16:38
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon nem tűnnek annak, már most akkorák, mint egy felnőtt bichon, a lábuk feltűnően hosszú, a szőrük meg kevés. De ha van törzskönyv, akkor bizonyára azok, csak nem szépek.

Egy törzskönyvet nem igazán lehet hamisítani, úgy, hogy hiteles legyen. Nagyjából így kell kinézni: [link] első oldal

[link] hátsó oldal

2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!