Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyádnak van Kong...

A te kutyádnak van Kong játéka? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony, 4 féle is:)

Nagyon tartósak, remekül pattannak, és a kutyám nagyon szeret játszani velük.

2011. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van tölthető, azt vettem meg neki először. Ha jól sikerül belerakni a kaját, jó sok időre lefoglalja :)

Aztán vettem neki tömör gumilabdát, ezt azóta csak varázslabdának hívjuk, minden kutya odavan érte :D El sem lehetett venni a többitől, amikor elvittem a parkba. Rágták órákig olyan kutyák is, akiknél egy labda fél percig tart, és egy fognyom sincs rajta. Nagyon jól pattog, rágni is jó... Megérte :)

2011. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen van neki olyan tömör labda változata. A kutyák nagyon szeretik. A tacskóm arról volt híres, hogy minden labdát szét tudott szedni még azt a kemény golf labdát is 2 nap alatt kibelezte. De ez elég hosszú életű és strapabíró játék már 2 éve megvan. Egy 2 fognyumot leszámítva semmi baja nincsen. Csak ajánlani tudom.
2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az én kutyám is 3 éve nyúzza őket. Pedig szerintem neki hörcsög ősei is voltak, nagyon szeret rágni:)
2011. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt a Kong labdát, de pontos adatokat a méretről nem találok...

Van esetleg vkinek Kong Extreme- Extra Large (XL) méretben? Ezt mit takar, mekkora?

Vagy esetleg bullasztiffnak mit ajánlanátok (szíve szerint mindent lenyelne)..

Olyasmit keresek, amivel unalmas óráiban biztonságosan otthon tudom hagyni, nem kell tőle tartanom, hogy lenyeli. Valamint, ha leviszem futtatni, akkor tudjak vele eldobós-hozd vissza játékot játszani..

2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7oKcdIbSwz0

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=fp_OOYqY3pQ

http://www.youtube.com/watch?v=9B3hlSmKJ5U


Sok változata van, és ahogy látom az XL méret böszme nagy:D

Szerintem imádni fogja:)

2011. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, ez nagyon király :)
2011. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Időközben beszereztem a KONG Extreme XL változatát, ami ugye gumi és a közepe lyukas, így jutalomfalat tölthető bele. Nagyon könnyen kipotyog belőle, mert ugye hatalmas a lyuk :) Ti mivel szoktátok megtölteni?
2012. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sippara ***** válasza:
XL-t talán valami kenhetővel... májkrém, húspép? (csak távolról láttam ilyen gigantikus kongot, úgyhogy tippelek :))
2012. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Azóta raktam már bele neki májkrémet, készítettem turmixot is KONG recept alapján (beletöltöttem és lefagyasztva kapta), de gyakorlatilag 10 perc alatt kivégzi :D

2012. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!