Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a legelső kutyád?...

Milyen volt a legelső kutyád? Melyik az a fajta kutya amit mindig fogsz tartani?

Figyelt kérdés

Az első kutyád:


fajtája?

neme?

neve?


Nekem a legelső kutyám egy fekete Puli szuka volt. Dorkának hívták. 15 évig élt. Nekem ekkor nagyon megtetszett a Puli. Én akkor el is döntöttem hogy nekem mindig lesz Pulim. Most 3 kutyám van. Ezek közül 2 Puli.


2011. okt. 25. 18:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Fekete németjuhász,fiú,Szultán
2011. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
az elsö kutyam egy tacskó-sheltie keverék kan(volt) most 8 éves.
2011. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Az első kutyám egy német-juhász keverék volt : Lüszi 8lány) 13 évig élt és 3 évesen kaptam. Most egy westie-m van Kleofás és most már csak is westie-ket akarok....
2011. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
51%
nekem egy szuka Golden Retriever em van (olyan mint a labrador,csak hosszú a szőre) és Mollynak hívják... ( egyébként nekem a tesóm dorkaXD)ő most 5 éves,és nagyon jó kutyus<3 ...
2011. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Tacskó volt, lány, Foltos volt a neve. Most az egyik, 2 éves unokáját nevelgetem, aki keverék. De nagyon szeretnék mellé egy kislány tacsit.
2011. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy németjuhász-labrador keverék volt. Szuka. 2 hónapsan került hozzánk. Sok év múlva bélcsavarodásban, hosszú szenvedéssel ment el. Azóta pár év eltelt, de még nincs új kutyám. De egy rottweilert szeretnék, ha már készen állok rá.
2011. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy szibériai husky. most 2 éves. Mayának hivják.
2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy gyönyörű boxerem volt. 2 éve halt meg. Imádtam őt :(:(

Most májusban örökbefogadtam egy németjuhász keveréket, nagyon szeretem, imádni való kutyus. Majd ha már önálló leszek, lesz egy boxerem is, az biztos! :)

2011. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
51%

Az első kutyám egy tacskó-roti keverék kan volt 15 évig élt Tomi volt a neve.

Amim mindig is lesz az a Staffibull és a Francia Bulldog két legkedvesebb kutyafajtám melyeknek mostis büszke tulajdonosuk vagyok

2011. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kisebb testű border colli, foxi szerűségem volt, egy kis foltos szuka, 10 évesen hagyott itt minket. Egy évvel később utcáról vittem haza egy fekete labi szerű kutyát. Ami érdekes, hogy amikor megnézem a fotóit a régi kutyusomnak, szinte pont úgy néz ki, mint a mostani. Az egyik fekete, a másik foltos, az egyik kistestű, a másik közepes, de valami miatt mégis annyira hasonlóak, és ezt nem csak én látom így. Ez olyan lehet, mint az embereknél, ha megfigyelitek, akik sokáig együtt élnek, elkezdnek hasonlítani egymásra. Így lehet ez a kutyáinkkal is.
2011. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!