Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Attól lehet baja a kutyának,...

Attól lehet baja a kutyának, ha napi 4-5 almát megeszik? (Esetenként 6-7 almát. )

Figyelt kérdés
A kutya egyébként kb. közel 70-80 kg lehet.

2011. okt. 26. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Semmi baja nem lesz,,sőt segít az emésztésében.

Tápokban is vannak olyanok amibe raknak zöldség-gyümölcs darabokat.

Csak a szőlő,és barack,szilva,meggy ,cseresznye,ezek nem olyan jók ,mert felfúvódik a hasuk.

2011. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
100%

A 20 kilós kutyám is megevett ennyit. Egészséges.

Milyen kuty nőtt ilyen hatalmasra?

2011. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem tudom, nem az enyém, hanem az utcánkban egy családé, keverék, egyébként akita formája van, de bernáthegyi méretekkel.


Van néhány almafájuk, és azzal szórakozik, hogy aki oda mer menni hozzá, annak kidobálja az almákat, hogy labdázzanak vele :) Néhány dobás után mindig megeszi őket :D De azon kívül is láttam már csak úgy felenni a leesett almákat a földről.

2011. okt. 26. 14:20
 4/8 Akiteki ***** válasza:
Ez enyémek még fel is másznak a fára érte.
2011. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Alatta letörnének az ágak xD Hatalmas kutya :)

A tömegét az alapján saccoltam, hogy nekem van egy 58 kg-os (szintén keverék) kutyám, és hmmm... látom a kontúrjait az almázónak az enyém körül, amikor egymás mellé állnak be. Izmosabb is, mint az enyém. Imádom, hogy ilyen szelíd óriás kan kutyus mindkettő :)

Az én gyagyásom csak kidőlt fára mászik utánam - meg tudom érteni :D

2011. okt. 26. 21:18
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Az enyém meg beszorult két ág közé. Fel kellett mászni utána, hogy kiszabadítsam. :)))) Mondjuk ő csak 25 kiló.
2011. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen szerencsémre az enyémmel sem tud megtörténni, mert ahhoz ő is nagy, hogy ilyen helyzetbe kerüljön, de a kerítés lécek közé már szorult be feltehetőleg hajnalban a mellső mancsa :S Nem tudom, mióta állhatott két lábon, mire reggel rátaláltunk... Azóta nem jut eszébe engedély nélkül megpróbálkozni az udvar elhagyásával :D
2011. okt. 27. 22:59
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Csórikám!
2011. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!