Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nyüszít a...

Mit tegyek ha nyüszít a kutyám, ha kint kell töltenie az éjszakát?

Figyelt kérdés
4 éves és ezt az utóbbi hetekben csinálja. Régebben is volt, hogy a folyosón kellett aludnia, nem jöhetett a szobába, de mostanában kénytelen vagyok kicsukni, mert allergiás és állandóan vakaródzik amitől nem lehet aludni.(5kor kelünk). Este szépen elmegy a helyére, de hajnali 2 fele nekiáll sírni és kaparni az ajtót. Ha beengedem, persze megnyugszik, felmegy a foteljébe, de ez nem megoldás, akkor csak megtanulja, h ha nyüsszög, akkor bejöhet. Mit tehetnék?
2011. okt. 26. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az egyik lehetőséged, hogy beengeded, a másik, hogy a fejedre húzod a párnát és nem foglalkozol vele. Ha kimész és rászólsz, azzal sem leszel előrébb.
2011. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy ötlet, de ha megszünteted az allergiáját akkor nem vakarózik. Hidd el neki is jobb lenne. A foteljét meg tedd távolabb az ágyadtól, ha tényleg ennyire zavar, vagy tedd ki a folyosóra. Szeretik a saját helyüket, lehet ennyivel is beéri. Akár hogy is döntöttél, ne reagálj arra, ha a kutya hisztizik.
2011. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A miénk is ezt csinálta sajnos.Ha kimentünk rászólni azt tényleg nem segített.Mi másfél-két hétig nem igazán aludtunk tőle,de most már szerencsére nincs gond.Hagyni kell.és ha rájön ,hogy a "hisztije" nem segít,akkor beletörődik.Ha kimész és rászólsz,akkor tovább csinálja,mert elérte,hogy kimenj hozzá.
2011. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán engedd be a házba. Biztos fázik. te mit szólnál, ha egyedül kéne kint aludjál?
2011. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha meg allergás vidd orvoshoz ba.szki! Ez a megdolás, hogy kicsukod? Ilyen embereket...
2011. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Állatorvos látta?

oké, hogy Te kicsukod, de attól még neki nagyon sz@r.

2011. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Eloszor is nem pont a tel elott kellett volne kirakni (nemtom mennyire van hozzaszokva a kint alvashoz es hideghez)

Masodszor azt csinalhatod hogy raszol aztan 5 perc mulva raszolsz aztan megint raszolsz egeszen reggelig amitol ugyanugy nem fogsz aludni.

De ha majd hozzaszokik amugy is megunja. Meg is kotheted ejszakara, de akkor lehet hogy azert fog nyusziteni.

2011. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem télre raktam az udvarra, hanem a folyosón van, mivel a 9.en lakunk:) Olvassatok:) Voltunk dokinál, amugy honnan tudnám, h allergiás? De nem lehet mit kezdeni vele, állandóan nem kaphat steroidokat. De hirtelen leosszátok az embert. azt én is tudom, h ha kimegyek akkor pont elérem amit akar és foglalkozom vele. Az viszont egy jó tippnek tűnik, h tegyem ki a fotelját, hátha abban jobban érzi magát. Erre nem gondoltam, na ezért kérdezgetek. amúgy meg nem csak vakarózik hanem rágcsálja magát és az ágytól max 2 méterre mert ekkora a szobábk, és ha este takarítok reggelre ugyanolyan a szoba. Várok további tippeket:)
2011. okt. 26. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:
És tudod mire allergiás?
2011. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
vatera, vagy a menhely a megoldás.
2011. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!