Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy ivartalanítás...

Létezik, hogy ivartalanítás után nem forrt össze teljesen és maradt egy lyuk?

Figyelt kérdés
Délután van orvos, hívni fogom, de addig kíváncsi vagyok mi lehet ez .... 3 hete ivartalanított kan kutyáról van szó, és úgy látom, hogy a varrat (már kiszedték) legelején mintha lenne egy pici lyuk és csekély genny távozna. Létezik ilyen, vagy rosszul láttam. Még nem tudtam rendesen megnézni, mert nagyon kell meresztenem a szememet és nem hagyja.
2011. okt. 26. 13:54
 1/7 Akiteki ***** válasza:

Lehetséges, hogy kicsit kinyalta a varratot. Orvos megmondja, addig úgysem tudsz mit csinálni.

Ha úgy látja, hogy nem szükséges összevarrni, kenegesd kék kenőccsel. Nálunk nagyon bevált a kisebb sebekre.

2011. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi Akiteki! Kaptunk a farkaskörmére, jobban mondva a helyére kenőcsöt ami a hámosodást elősegíti, azzal kenegethetem szerintem. Egyébként nem piros, nem gyulladt. Délután hívom az orvost.
2011. okt. 26. 14:08
 3/7 A kérdező kommentje:

Beszéltem az állatorvossal, azt mondta, hogy a belső varrat még nem szívódott fel teljesen (belülről is varrták) és az sipolyt okozott. Várni kell és ha nem javul, akkor viszem vissza. javasolta, hogy Betadinnal kenegessem.


A kék kenőcsöt hol lehet beszerezni?

2011. okt. 26. 17:05
 4/7 A kérdező kommentje:
És pontosan mi a neve, mert ha jól láttam 3 féle is van?
2011. okt. 26. 17:07
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Én kaptam valakitől, ő meg neten rendelte. Rákerestem a múltkor, nem csak 3, hanem elég sokféle kenőcse van a gyártónak. Mi a sima kék lukács nevezetűt használjuk. Néha csak lesek, milyen csodát művel.
2011. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam ma én is, hogy sokan dícsérik. Honnan rendelted és hány nap amíg kihozzák?
2011. okt. 26. 18:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, nem te rendeltef. Na mindegy.
2011. okt. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!