Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Whippet megfelelne nekünk? (lent)

Whippet megfelelne nekünk? (lent)

Figyelt kérdés
Panellakásban élünk,napi szinten 5-6 órát mozogna a kutya(futás,biciklizés,úszás stb.)heti 3-szor kutyasuli,hétvégente kiállítások.Sosem lenne egyedül mert valaki mindig itthon van.Van egy 3 éves unokahúgom,imádja a kutyákat tudja hogyan kell velük bánni volt kutyánk csak Ő sajnos meghalt 2 évesen de a családban több kutya van és védelmezik elég erősen a kislányt,szóval egy whippet mennyire lenne jó választás? Előre is köszönöm!
2011. okt. 26. 16:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem mindig találkoznának a gyerekkel mert Ők Angliában élnek,ezrét repülni is mennék vele!
2011. okt. 26. 16:05
 2/18 Akiteki ***** válasza:
100%

Napi szinten 5-6 óra mozgást utálni fogja:))) Ennél lustábbak.:))

Ha sosem lenne egyedül, azt viszont imádná. A gyerekekkel remekül elvan, más kutyákkal is jól kijönnek. Ha whippet a vágyad, jó körülményei lesznek Nálatok. (Tudsz még ilyen helyet, klónozni kéne! :)))

2011. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi Akiteki!Reméltem hogy te válaszolsz,mert olvastam,hogy neked vannak agaraid :) Hát akkor a mozgást lecsökkentjük..mennyit kéne napi szinten mozognia úgy,hogy Ő is élvezze?Lehet,hogy lenne olyan hogy egyedül lenne de nagyon ritkán,mert ha nem is lesz senki otthon,akkor leviszem apukám anyósához,ahol egy berni kan boldogítja majd :) Tudnál nekem tenyésztőket ajánlani,mert nagyon nem vagyok biztos,hogy én magam válasszak tenyésztőt!
2011. okt. 26. 16:25
 4/18 Akiteki ***** válasza:
100%

Itt nem reklámozok, azt hiszem a szabályzatban is benne van, hogy tilos.

Beszélgessünk privátban, küldj egy mailt az akiteki@gmail.com-ra és tudok mondani jó tenyésztőket, talán még van is eladó kutyus.

2011. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké.írok!Hát azt elfelejtettem,hogy enm most lenne a kiskutya,hanem csak jövő tavasszal-nyáron :)
2011. okt. 26. 16:47
 6/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Addig lesz időm mindent elmesélni a whippetről, amit tudok:))
2011. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rendben van :)
2011. okt. 27. 14:17
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ja és megkaptad a levelet? mert nem akarta elküldeni aztán az elküldöttek között meg vagy 10x el van küldve..:)
2011. okt. 27. 14:53
 9/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Csak 6x jött át:)))
2011. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hupsz..bocsi :)
2011. okt. 27. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!