Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos keverék kutyám. Nagyon játékos kutya, szinte alig lehet leállítani, állandóan ugrál és szaladgál a kertben. Másfél hete nem bírt lábra állni, így elvittük az állatorvoshoz, aki azt mondta, hogy csípőficama van, és kapott 2 injekciót, majd azt mondta az orvos hogy 2-6 nap múlva jól lesz a kutya. Azóta annyit javul a helyzet, hogy tud menni, igaz nagyon lassan, viszont alig eszik, és szinte egész nap fekszik, nem figyel rám hogyha szólítom, nem reagál sok mindenre.

Mi lehet a baja?


2011. okt. 26. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza az állatorvoshoz!
2011. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is. ne tőlünk kérdezd, mi a baj. vidd vissza.
2011. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csípőficam -.-" mondta az orvos, te is tudod , minek kérdezgeted? gyógyulgat, ne várd, hogy egyik napról a másikra rohangálni kezdjen
2011. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És ezt mi alapján mondta az orvos? Nézett röntgent? Csak mert ez elég sokminden másnak is lehet tünete...


Az utótünetek alapján akár a lymeot is el tudom képzelni...

2011. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"csípőficamot" két szuri nem fog meggyógyítani.

Olyan orvoshoz menj, aki röntgen alapján fog véleményt mondani, és kezelni a kutyát.

2011. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem volt röntgen .. holnap visszük vissza egy másikhoz, remélhetőleg tud valami okosat mondani majd, azért köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 27. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!