Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam rá a kiskutyám...

Hogy szoktassam rá a kiskutyámat a szobatisztaságra, ha még nem vihetem ki?

Figyelt kérdés
A kutyusom most 8 hetes, és nemrég kapta meg az első oltását. Az állatorvos azt mondta, hogy ne vigyük ki míg megh nem kapja a másik két oltást ami fontos, amit viszont két hetenként kaphat csak meg. Vagyis még egy hónapig csak itthon lehet. Így hogyan lehetne rászoktatni a szobatisztaságra? Érdemes almot használni? Ti hogy csináltátok?
2011. okt. 26. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én takarítottam, meg kockáztattam és kivittem. Nem javaslom a kutyapelust, mert nagyon nehéz leszoktatni róla, alomba meg épeszű kutya nem piszkít.
2011. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Erkélyetek nincs?

Szerintem egy pisi erejére én is kiszaladnék vele.Csak pár percre.

2011. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
76%
Vidd ki. Olyan helyre, ahol kevés a kutya és nincs telesz...va a fű. Én mindig kivittem, soha nem volt semmi bajuk.
2011. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképpen kiviszem, legfeljebb tényleg csak annyit vagyunk kint, ameddig elvégzi a dolgát. Erkélyre nem tudom kivinni, mert csak a szüleim szobájánál van erkélyajtó, és hajnali hatkor meg este későn nem annyira örülnének nekem...:)
2011. okt. 26. 17:56
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Egyébként sem jó ötlet az erkélyre sz...atni szegényt:)))
2011. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

A kutya életével játszol ha most kiviszed!!!egy másodperc elég a fertőzéshez! Hallgass a doktorodra, ő ebből él és nem nethuszárkodik felelőtlenül

Simán használhatsz pelenkát,almot,újságpapírt csak cseréld gyakran

2011. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!