Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves korig lehet Agilityz...

Hány éves korig lehet Agilityzni a kutyával?

Figyelt kérdés

Foxterrier tacskó keverék kutyámmal már 1 éves kora óta Agilityzek. 2012.01.11.-én lesz 6 éves. Még amúgy most is nagyon szeret Agilityzni. Arra lennék kíváncsi hogy hány éves koráig csinálhatom ezt vele? Addig ameddig bírja és élvezi?


A válaszokat köszönöm!


2011. okt. 26. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs megszabva, de öt év után már, főleg egy hosszú testű kutyánál jelentkezhet porckopás, meszesedés. Nézesd meg orvossal, ha jól érzi magát és formában van, akkor akár 10 éves koráig is csinálhatja. :)
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A doki rendszresen látja most is jön majd. Szerinte rendben van.
2011. okt. 26. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ameddig az egészsége bírja. 7 éves kor fölötti kutyáknak veterán versenyek is vannak, szóval nem kell abbahagyni csak a kora miatt.
2011. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A kutyát szép lassan és fokozatosan kell majd lerakni.10 éves korában kell elkezdeni. :)

2011. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy az éveknek ehhez bármi köze van. Néhány kutya még 10 évesen is aktív meg vidám, a másik meg addigra már le van robbanva és mozdulni is alig bír. Szóval a kutya állapotát kell elsősorban figyelembe venni, nem az éveinek számát.
2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem labim van és már 10 éves,mégis helyből megugorja az egy métert.És még élvezi is a folytonos testmozgást.Szerintem nincs korhoz kötve :)
2012. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!