Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli+Panel? Megoldható? Ha...

Puli+Panel? Megoldható? Ha igen mikre kell oda figyelni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönök minden választ
2011. okt. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé terület örző kutya panelba válassz mást szerintem
2011. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen meg. Nekem is lakásban van. Ha kis kora óta jól van nevelve szereti az embereket és az ugatásról is le lehet nevelni könnyedén de amúgy is csak akkor ugat ha muszáj. Elég mozgással nagyon jó kutyák bent. Nem hullajtják a szőrüket ha benti kutyák max évnte csak 1x de az is nagyon minimális. Nekem most 2 Pulim van ezek a 5 illetve 6. pulijaim.
2011. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

második vagyok


Ja és nagyon jól viselkednek bent.

2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha süket az összes szomszédod, akkor bátran.
2011. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy annyira rossz választás. Van nagyon sok puli szobában. de ha ugatos, akkor nagy bajok lesznek.
2011. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csilla Julianna ***** válasza:
100%
Nekem egy egy éves lány pulim van, lakótelepen. Tapasztalat: nagyon okos, intelligens kutya. Szőre csak pamacsokban hullik, tehát fel lehet venni és kidobni - ez sem sűrűn. Tisztán tartása nehézkesebb mint egy rövid szőrűnek, de megéri. Teljesen hozzászokatt a bentléthez, mert 8 hetes korától így nőtt fel. (Pedig vidéken, a tyúkok mellett született:) Ugatós, de nem jobban mint egy másik kutya, egyedüli a különbség, hogy élesebb a hangja. Imád tanulni, és igényli a sok - sok foglalkozást. A téren minden kutyával és emberrel jóban van. Egyszóval, ha sokat tudod sétáltatni, futtatni (min.napi 2 órát és hétvégén sokkal többet), a lakásban is van annyi hely hogy játszani tudjatok, komolyan felkészülsz a kutyatartásra, és nagyon fogod szeretni, akkor ajánlom a pulit. Olyan is tud lenni mint egy plüss kutyus, a sok játék után ül az ölebe és hagyja, hogy vakargassam. Nyáron megnyírtuk, akkor semmi gond nem volt a szőrével, télire most hagytuk megnőni. Ha vizes lesz lent, szárítani kell, mert különben sosem lenne száraz a bundája és megfázna, mert ugye bent meleg van. A szeme elől én a szört kis kora óta nyírom. Ha nem hagyod lenőni, akkor lehet nyírni, csak az nem jó, ha mindig hosszú és hirtelen egy felnőtt kutyának lenyírod. Az olyan mintha te örökké napszemüvegben járnál és a nyár kellős közepén elvennék tőled.Egyelőre ennyi, de kérdezz nyugodtan. [link]
2011. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :) Útólsó nagyon szép kutyád van büszke lehetsz rá. :)
2011. okt. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!