Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyának mennyi idős...

Kölyök kutyának mennyi idős kortól lehet húst adni?

Figyelt kérdés
Bosch táppal lenne etetve,de szeretném hússal is pótolni.
2011. okt. 27. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hetes korától, miután elválasztják az anyjától már adhatsz neki! Mondjuk nem csontos húst, de konzervet vagy darabolt húst lehet neki adni nyugodtan.
2011. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

konzervtől csak a hasa fog menni...kb 80% víz

Húst főve pl csirke vagy pulyka nyugodtan adható kicsi kortól.

2011. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konzervet,szalámit stb. semmiképp sem akarok adni.A kölyök 8-9 hetes korában lesz elhozva.Én marhahúsra,csirkére gondoltam.Marhanyelv,comb,csirkemell,comb és néha pulykaszív,zúza,ritkábban kacsa,nyúl.Ezeket váltogatva.Marhacsontot pedig mikortól adhatok?Fogtisztítónak és hogy kiélje rágási gondjait.
2011. okt. 27. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok mi konzervet adtunk nekik semmi bajuk se volt!

Ezek jó dolgok csak jó drágák lesznek, de persze ezek mehetnek!

2011. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy zsák Bosch táp 3O Euró körül van.Egy zsák RC kb. 65 Euró.Na,arra a 35 euróra veszek vagy 8-9 kiló tiszta húst.Szerintem így jobb,mintha csak táppal etetnék,még ha szuper prémium is....Legalább tudom,hogy 8 kiló húst biztos megeszik a kutya.A Bosch amúgy 28% proteint tartalmaz.2O% hús.
2011. okt. 27. 16:51
 6/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Volt egy kutyusom, aki már a tenyésztőnél is sült csirkét evett. Mikor hazahoztuk 8 hetesen, majdnem nagyobb volt a csirke mint ő, de úgy kellett a felét kiszednem a szájából, hogy adjon a másiknak is.:)))
2011. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet adni neki, amikor magától megeszi. Ismerek kutyákat, amik 3-4 hetesen már eszik.
2011. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 hetes alomnak egész csirke farhát volt a húzogatós játékuk:))Persze, nagytestű kölykökről van szó.
2011. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 hetes kortól ették az én kölykeim is a húst!!Sőt az anyjuk a saját kajáját is vissza öklendezte nekik,falták mint a sáskák:) Táp mellé,én is adok húst,de egyik nap táp,a másik nap hús,mert a táp,és a hús emésztése más. 50-60 kilós kutyáim napi fejadagja húsból 2-kg.
2012. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fa papucs :)
2019. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!