Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Active táp bevált nektek?

Josera Active táp bevált nektek?

Figyelt kérdés

Most Bárányos rizsest etetek, de a kutyám fogy tőle. Ha meg nagyobb mennyiséget adok, mint a javasolt, akkor felhígul a széklete is, tehát szerintem ilyen helyzetben csak átmegy rajta. 3 hónapja kezdtük el ezt etetni, akkor nagyon jónak tűnt, mert az én kutyámnak érzékeny a gyomra, és nagyon fontos egy tápnál, hogy milyen minőségű tőle a széklet és az tök rendben volt. Csak éppen 3 hónap alatt lefogyott tőle.

Most kapott féreghajtót, hátha az a baj, de nem hozott semmilyen eredményt, tehát tuti a táppal van a gond.


Gondoltam, hogy átállunk az Active-ra, mert végülis eléggé aktív kutya és hátha az rendbe teszi, vagy ha az sem jön be, akkor kénytelenek leszünk visszatérni valamelyik drágább márkára.


2011. okt. 27. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugyanez volt. És tökéletesen bevált az Active. :o) Én jó szívvel merem ajánlani. A bárányos nekünk is gyenge volt. De ez tökéletes.
2011. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit tartok a túl magas fehérjetartalomtól is, mert pl. nálunk az Acana gondokat okoz a túl sok fehérje miatt.
2011. okt. 27. 17:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó, rendeltem egyet, majd meglátjuk. Ha valakit érdekel, majd beszámolok róla, de tartok tőle, hogy ez sem lesz tökéletes választás.
2011. okt. 27. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a Dado tápokat. Kiváló minőség, én is ezzel etetek. Csak jó tudok róla mondnani. Jó kondoban vannak a kutyáim, szép a szőrük, foguk, normális a végtermék is, és nem sok. Valamint, imádják a kutyáim!
2011. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, mi a tapasztalat az Active-al? Én ma kezdtem el ezzel etetni, kíváncsi leszek az eredményre!
2012. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kicsit összekapta magát tőle, viszont egyre erősebb a gyanúm a csirkeallergiára, amíg az Active tápot ette, egyre többet nyalta a mancsát, és pirosodott is a bőre a karján. Úgyhogy legújabb kísérletemben Fides bárányosat kap, reméljük ennél végre meg is tudunk maradni, mert a pénztárcám nagyon tiltakozik a jól bevált Royal Canin ellen.
2012. jan. 8. 20:06
 7/9 anonim válasza:
miért tartasz a magas fehérje tartalomtól én a kutyámmal egész élete alatt csak tápot etettem meg néha kapo főtt tojást ő még a josera kids et eszi de activra fogok váltani ha akkora lesz annyit kell adni neki amennyit ír az adagolás és nem lesz baj hallottam olyat is hogy hirrelen megnyúlt a kutya beteg lett meg stb.. igen de azért mert a dupláját atta neki a nőci amei rá volt írva az a napi adag nem az egyszeri én 100% ig megvagyok vele elégedve :D
2013. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gerasz88 válasza:
Na mi a véleményetek az Active rol én ma keztem el etetni 1 éves stafi keverék kutyusom nagy reményeket fűzök hozzá de várnák tőbb tapasztalatot is
2015. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nature Sandra válasza:

A legjobb szárazeledel táp!!!

Évek óta csak ezzel etetjük a kutyánkat (pumi). Gyönyörű szőre van, rendben van az emésztése is, csupa egészség a kutya! Én a napi adagot két felé választom, reggel és este kap enni. Tehát nem egyszerre falja be az adagot.

2015. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!