Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez egy szaporító weboldala?

Ez egy szaporító weboldala?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, hogy egy tenyésztő ennyi fajta kutyával foglalkozzon?
2011. okt. 27. 19:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
link?
2011. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsi, egy kicsit szétszórt vagyok:D

[link]

2011. okt. 27. 19:31
 3/25 anonim ***** válasza:
Mocskos szaporító ;) szebb szóval nem tudom illetni :)
2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értek hozzá. De megnéztem az eladó kölyköket és az van oda írva, hogy Csivavák 60E törzskönyv nélkül. A tenyésztők nem csak törzskönyvvel adják?
2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
De :) ráadásul nem 1 oltással minden nélkül :) 2.voltam :)
2011. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem tenyésztő, hanem amint írtad, szaporító. Van egy halom törzskönyvezett kutyája, és azoknak a kölykeit törzskönyvvel árulja (vagy anélkül). Nincs egy darab egészségügyi szűrés se, szerintem még tenyésszemle se. Néhány kiállítási eredménytől még nem lesz valaki tenyésztő.

Ennyi fajtával képtelenség profi szinten foglalkozni, nézz csak meg külön-külön olyan oldalakat, ahol egy tenyésztő egy fajtával foglalkozik... Sőt, ennyi kutyával sem lehet foglalkozni, törődni (az meg nem törődés, hogy adsz neki enni, inni, meg megnyírod, ha már nagy a szőre)...

Ráadásul népszerű fajtákra van ráállva, aminek van kereslete, több pénzt produkál.

2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Ingyenes tárhelyen, ingyenes domain-el...

Nem mehet jól az üzlet.

2011. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
tiszteletem hölgyeim és uraim mindenkinek aki sértegeti a kennelt felhívom a szives figyelmüket ,hogy amit itt csinálnak az ki meríti a becsület sértés fogalmát, jelezni fogom a web oldal tulajdonosa felé ,hogy becsmérelik a kennelét!!!
2011. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy szaporító! Érdemes még a kutyákon kívül a képeken a hátteret is megnézni. Azonkívül "gyanúsan" olcsóak a kölykök...
2011. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Elég, ha megnyitod az oldalt, és látod, hányféle kutyát szaporít. Egy rendes tenyésztőnek nincs annyi ereje, és bevétele, hogy egy, nagyon maximum két fajtánál többel tudjon foglalkozni. Neki meg élből négy is van, és ráadásul divatkutyák.

Aztán a többi, két oltása van a kutyának, borzalmasan áron aluli a fajtához képest. Nyilvánvalóan szaporító.

2011. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!