Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalatok, véleménye...

Mik a tapasztalatok, véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom a kérdéseket itt, és amikor valaki azt kérdezi, hogy melyik táppal etessem, melyik a legjob,akkor zeek jönnek szóba: Acana, Orijen,Flatazor, R.C.

És mivan a Hill's termék családdal? Az nem olyan jó? Vagy drága?


2011. okt. 28. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A Hill's is nagyon jó táp!
2011. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha lenne annyi pénzem én csak Hill's-el etetnék, szerintem a legjobb táp, nem véletlenül árulják leginkább orvosok, sőt van olyan típusa amit csak orvosnál lehet szerezni.
2011. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Hill's tele van gabonával, az Acana, Orijen sokkal jobb táp.
2011. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem, a Hill's-t is sokat olvasom itt, azt is szokták ajánlani.

Egyébként teljesen ugyanazt a koncepciót követi, mint a Royal Canin, Eucanuba, stb. Kb. egyik 19, másik egy híján 20 a különbség köztük.

2011. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

én pl. pont azt nem értem, dokik miért mindig ezt a négy tápot javasolják csak (Hills, Acana, RC, Eucanuba)


tényleg csak ezek a jó tápok a piacon? nehéz elhinni..

2011. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Próbáltam etetni Hill's-el. Folyamatosan f...ott tőle a kutyám. És iszonyat drága.
2011. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem a HappyDog a legjobb.

A Royal Canint nagyon nem ajanlom azert, mert olyan anyagok vannak a tapban amitol a kutya nem tud mas tapra atszokni.

2015. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!