Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni,1 közép...

Mit lehet csinálni,1 közép korú keverék labradoral?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én örökbefogadunk,majd 1 menhelyes kutyát Pápai menhelyről Nem tudjuk,hogy a kutával mit lehetne játszani.
2011. okt. 28. 14:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Vidd el sétáltatni, dobálj neki labdát, fogócskázzatok.
2011. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ahová szeretném a barátnőmmel vinni sétálni,az elég hosszu az oda vissza út a közelben van kutyának biztos jó.köszönöm előző.Milyen labdát szeretnek, a labradorok?
2011. okt. 28. 14:23
 3/34 anonim ***** válasza:
xD Igen! De ez egyén függő nem fajta! Amúgy először is neveld meg, ez legyen az alap. Utána jöhet a játék. Úgy nem fognék bele egy kutyába hogy azt se tudom mivel játszik egy kutya. Labdázz, apportírozz, frisbeezz, fuss vele. És hogy osztjátok el barátnőddel a kutyát? Ez ám nem tesz jót neki mert nem tud kialakítani senkivel szorosabb kapcsolatot, csak mire kapcsol már a másik helyen van!
2011. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
ELőző úgy osztjuk el a barátnőmmel a közös kutyánkat,hogy a kutya nálam lesz,de amikor barátnőmmel leszek ő is segit nekem kutyával játszani.Mind ketten kivesszük,majd a részünket kutyázásból.
2011. okt. 28. 15:08
 5/34 anonim ***** válasza:
Hát igen! xD Csak mivel többet van nálad a kutya és ha mindent jól csinálsz hozzád fog kötődni és te leszel számára a gazdája aki eteti akit minden nap lát, aki a legtöbbet vele van. Aki meleg takarót terít alá ha fázik, aki ha tűzi játék van ki megy hozzá megnyugtatni vagy behozza a házba. Ez a kutyának mind sokat jelent. És a barátnőd úgymond semmit sem jelent majd számára csak egy ismerős akivel "Sziahello, rég láttalak!" viszonyba lesz, és egy ismerős aki nem lát minden nap de megpróbálja nevelni ami a kutyát össze fogja zavarni vagy fel se veszi azt amit a barátnőd tanít neki. Sok kutya egygazdás, na most a labrador is egy hasonló fajta! Na meg a másik hogy 10 évig biztos veletek de veled biztos lesz. 10 évig együtt fogjátok a gondját viselni?? Vagy mi lesz, akkor csak a tiéd lesz, vagy vissza viszitek a menhelyre? Hogy is lesz ez? Előző voltam!
2011. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Menhelyre nem fog visszakerülni,sem pedig idegigleneséhez nem kerül vissza.Együtt fogjuk nevelni őt,a barátnőmmel 10 évig akár.
2011. okt. 29. 16:13
 7/34 A kérdező kommentje:
Osztozunk a barátnőmmel,nem csak az enyém lesz hanem közös kutya.Én nem vagyok olyan mint mások,kedves előző.
2011. okt. 29. 16:13
 8/34 anonim ***** válasza:
De hogy osztoztok rajta? Egy kutyán hogy lehet ketten osztozni? Amúgy hány éves vagy? (ezt csak úgy mellékesen). Akkor az oltásokat és az egyéb állatorvosi költségeket is közösen fizetitek? De ha nálad van a kutya akkor a barátnőd csak ritkán van jelen a kutya életébe. Hogy érted hogy nem vagy olyan mint mások? Én nem céloztam senkire! Légyszíves elmagyaráznád nekem, hogy hogy folyik ez a dolog nálatok? Részletesen? Nálad van a kutya. A barátnőd hányszor látja egy héten? Csak játszotok vagy nevelitek is? Az állatorvos dolgok hogy mennek? Szóval úgy mindent! Ezt csak kíváncsiságból! :)
2011. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Kiválasztott kutyánk,menhelyes és ott ivartalanitva és oltva vannak az összes kutyák.Nehéz osztozkodni ketten 1 kutyán,csak akkor könnyü ha a 2 fél együtt lakik.A kutya még nincs örökbefogadva,ideiglenes örökbefogadojánál van.AMugy 17 vagyok jövőre leszek,18 éves.Mind kettő sétáltatás,játszás,tanítás még ha nálam is lesz a kutya,furi lesz.
2011. okt. 29. 19:35
 10/34 anonim ***** válasza:
Igen furi lesz! De gondolj bele ez így nem túl jó mert 28 vagy többek lesztek mikorra elpusztul. Lehet hogy mind ketten már rég a család alapításon gondolkodtok esetleg már lesz gyerek is. Lehet hogy mind ketten más merre mentek. És akkor kinél lesz a kutya? Lehet hogy megoldható csak ez így elég nagy hülyeség volt szerintem, hiszen mind ketten vágytok arra a kutyára, de másfelé mentek. Hogy osztoztok majd meg rajta? És kétlem hogy meglenne minden oltása hiszen több 10.000 forintok, ennyi pénze meg nem hiszem hogy lenne egy menhelynek. Na mindegy egy elég bonyolult dologba fogtatok bele. És miért nem lett két külön kutyátok?
2011. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!