Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mennyire egészséges neki?

Ez mennyire egészséges neki?

Figyelt kérdés

Egy tacskó keverékről lenne szó! Leírom a háta hosszát és a marmagasságát hogy eltudjátok képzelni: hát hossz: 55cm

marmagasság: 35cm

Szóval nagy tacskó! xD

Nagyon jól ugrik! Az agility miatt hogy egy párszor kipróbáltam mi a legmagasabb amit át tud ugrani. A 78cm- ert simán viszi, csak nem tudom mennyire egészséges a hátának az ilyen nagy ugrások!


2011. okt. 28. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem egészséges neki, az akadályok méretét pont azért igazították a kutyák magasságához, hogy ne terhelje őket túl. Maradj szépen a méretkategóriádban, ha nem akarsz hátfájdalmakat a kutyának :)
2011. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a francért ugratsz egy tacskóval 78 centit???

A maxi kategóriában nem ugranak ekkorát, ott is csak 60at. Egy ekkora tecsinak bőven elég a mini, ami 30 centi ugrómagasság.

2011. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, összesen kétszer ugrottam vele ekkorát, de csak alapos bemelegítés után. Értem köszönöm! :)
2011. okt. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!