Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy dobermann vagy egy roti?

Egy dobermann vagy egy roti?

Figyelt kérdés
Mindket fajta nagyon tetszik s nektudom eldonteni melyiket valasszam. Ti melyikre eskusztok? Valami jo tapasztalatok?
2011. okt. 28. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kölyök kutyát szeretnél? Első kutyád lenne?
2011. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A csaladunkban rengeteg kutyank volt mar szoval van tapasztalatom a kutyakrol ,viszont most koltoznek kulon s igen igy onalloan az elso kutyam lenne. Utannaolvastam mindket fajtanak s termeszetesen rendes kondiciok kozott tanitanam.
2011. okt. 28. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Én rotit vennék.
2011. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek dobit is és rotit is, egyikkel sincs gond, remek gazdijuk van, így ők is remek kutyák :) Én egyformán szeretem a két fajtát :)

Minden a gazdin múlik (no meg azon, hogy ne egy össze-vissza szaporított idegbeteg példányt fogj ki, tehát bármelyiket is választod, csak tenyésztőtől).

Éppen ezért nem is mondok semmit, úgyis azt fogod választani, amelyik neked tetszik :)

Nekem egyébként bullmasztiffom van (ő is őrző-védő), imádom :)

2011. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy a dobit nem igazán lehet télen kint tartani, nagyon tud fázni...
2011. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk két rotink van, szóval én elfogult vagyok :D ha engem kérdeznek abszolút roti, bár a dobi se rossz.
2011. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Dobi-t választanék. Nekem is az van ithon,a németjuhász és a vadászkopó melett, nagyon barátságos és okos kutya. Ő a legfiatalabb kutyus nálunk, apukám kapta a születésnapjára. Én egy kicsit tartotam tőle,de nagyon jól kijött mindkét kutyusall, és elfogadta,hogy nem ő a domináns. Nagyon könyen betanítottuk,szerintem nagyon okos és jól kijön minden kutyával/emberrel, viszont az idegenek azért amikor ithon van nem engedi be, de ez normális. Ami a Rotit illeti, nekem semmi bajom velük, de nem választanám "első" saját kutyának.
2011. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

NÉMETJUHÁSZ!!!!!!!!!44

A kettő közül a dobi!

2011. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!!! Azthiszem a dobinal maradok csak megkell talaljam a megfelelo tenyesztot:D
2011. okt. 30. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nekem Dobber! :)
2013. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!